SOINI LOIKKASI REMUREIHIN

HYLKÄSI HENGETTÖMÄT SINISET
653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onko mestari Halla-aho kuollut?

Äänestä

Soini juoksee karkuun ja haukkuu kaikki jotka tuntee ja vaihtaa samalla vauhdissa takkia lennossa koko ajan. Jätkä on kohta suljetulla.

Äänestä

Höpsis. Soinihan sanoi menevätnsä Brysseliin pistämään EU:n asiat kuntoon. No, ei kai sille sitten mitään voi...

Äänestä

Onko kyseiselle väitteelle vahvistusta linkin muodossa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

HYLKÄSI HENGETTÖMÄT SINISET

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu