Aviopari,joilla tunteet toisiaan kohtaan ajat sitten kuolleet,saunassakin käydään eri aikaan.Nainen tilannut itselleen pitsan,muttei miehelleen,miehellä ehkä vielä tunteita naista kohtaan mutta naisella (enää)miestään kohtaan,lapset jo muuttaneet kotoa,tai ei lapsia ollenkaan,asutaan liian suurta taloa,josta kumpikaan ei osaa tai halua muuttaa pois,jota ei osata tai haluta myydäkkkään,jommankumman lapsuuden koti tai joskus hankittu(sillo kun lapset olivat pieniä )
Masentava Kotipitsan mainos
2
87
Vastaukset
- Anonyymi
Mies katsoo himokkaasti paitsi naisen pitsaa niin myös naista,mies haluaisi olla vielä naisen kanssa vällyjen välissä,mutta naista mies puistattaa. Ei osata,haluta erota,kun jokin pitää vielä yhdessä. Kotipitsan mainos näyttää erittäin masentavalla tavalla suomalaisten avioliittojen tilan.
- Anonyymi
Pariskunta sienimetsällä-jompikumpi on saanut päähänsä mennä metsään sienestämään,sitten siihen tulee jokin heebo ja laittaa jotain **pölyä siihen pitsan päälle. ERITTÄIN HUONO AIKA MAINOSTAA JOTAIN SIENIPITSAA. Sienistä saa muutakin ruokaa,ei kai niitä ole tarkoitettu pitsan päälle?! Tietenkin tarkoituksena on nostaa kotimaisten ruokasienien arvostusta,tietenkin OIKEA,TUORE sieni on parempi,kuin tukun tölkkisieni,mutta silti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857455- 965394
- 2574605
- 444505
- 623257
- 492685
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222358- 492323
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292322- 412184