Etsin nukkumattia...

Nalle kainalossa kömmin unten maille ajatellen sua rakas :)
6634
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

huomaa jo minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • ihan aluksi kun iltatee on hörpitty ja hampit pesty..möngitään peiton alle mukavan viileän pehmoisen peiton alle on kiva käpertyä. Sitten rauhoitetaan mieli päivän jutuista. Sanotaan itselleen olen ainutkertainen röllipeikko ja kaiken rakkauden arvoinen...Nyt laitan simmut kiinni ja nukun levollisin mielin..NukkuMatti heittää unihiekkaa..kimaltelee kauniisti leijaillessaan lempeästi ilmassa sinun simmuihin ..näet kauniita unia..joo kinkyt kissat nukkuu ihan tyytyväisinä sängyn alla ei hätää ja se yks misu niin se misu kaipaa Sinua..mutta ei ole mitään hätää eletään ja hengitellään.hali pusi ja nuku hyvin..terkuin Nätisti nukuttava Neitosi

    Äänestä

  • NukkuMatti kirjoitti:

    ihan aluksi kun iltatee on hörpitty ja hampit pesty..möngitään peiton alle mukavan viileän pehmoisen peiton alle on kiva käpertyä. Sitten rauhoitetaan mieli päivän jutuista. Sanotaan itselleen olen ainutkertainen röllipeikko ja kaiken rakkauden arvoinen...Nyt laitan simmut kiinni ja nukun levollisin mielin..NukkuMatti heittää unihiekkaa..kimaltelee kauniisti leijaillessaan lempeästi ilmassa sinun simmuihin ..näet kauniita unia..joo kinkyt kissat nukkuu ihan tyytyväisinä sängyn alla ei hätää ja se yks misu niin se misu kaipaa Sinua..mutta ei ole mitään hätää eletään ja hengitellään.hali pusi ja nuku hyvin..terkuin Nätisti nukuttava Neitosi

    Mies.

    Äänestä

...nukkumatti ei voi tulla tänään heittämään unihiekkaa hän nukkui pommiin.

Äänestä
  • mä nukuin ensin..miten niin pommiin mä nukutan aikuiset ja mun sihteeri niin NukkuMatilla on nykyaikana sihteeri ja tietsikka nukuttaa nuoremmat.. Kylmä parhaani teen et nukkuisitte laadukkaasti ja simmosia..Toi unihiekka säkki on kuule aika painava..ei sitä ihan huvikseen raahaa mukana jos sitten ei nukuttaiskaan..käyhän pötkölleen..niin saat työt tehtyä . ok?

    Äänestä

  • NukkuMatti kirjoitti:

    mä nukuin ensin..miten niin pommiin mä nukutan aikuiset ja mun sihteeri niin NukkuMatilla on nykyaikana sihteeri ja tietsikka nukuttaa nuoremmat.. Kylmä parhaani teen et nukkuisitte laadukkaasti ja simmosia..Toi unihiekka säkki on kuule aika painava..ei sitä ihan huvikseen raahaa mukana jos sitten ei nukuttaiskaan..käyhän pötkölleen..niin saat työt tehtyä . ok?

    kyllä olisin aika apee jos ei nukkuis..toivottavasti kettukin nukkuu makoisasti , että jaksaa ensi viikon..kuhertelis sen yhden mukavan mimmin kanssa joka aina vonkaa sitä viekku hommaa..mä laittaisin niille kyllä hyvän nukutuksen kun ne sylikkäin nukkuis...no joo lähden säkkini kanssa tästä katsomaan onks joku vielä vauhti päällä..haukotus..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Höyhensaarentieltä kirjoitti:

Nalle kainalossa kömmin unten maille ajatellen sua rakas :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu