Joe-sedällä on menossa hermot kun ei saa piikkiä kansalaisiin. Mitä tämä meinaa? Sitä, että kohta ollan pakottamassa kansalaisia piikille tai muuten...mikä odottaa siellä loppupäässä? Et saa olla töissä, etkä saa ostaa etkä myydä ja rokotettujen leirit.
https://mvlehti.net/2021/09/10/bidenin-esitti-uhkauksen-mrna-rokottamattomille-amerikkalaisille-karsivallisyytemme-on-kaymassa-vahiin-video/
https://mvlehti.net/2021/09/10/bidenin-esitti-uhkauksen-mrna-rokottamattomille-amerikkalaisille-karsivallisyytemme-on-kaymassa-vahiin-video/
Vastaukset 9
Vanhimmat
Moskovan Valheet jaksaa...
Oletko hieman tyhmä? Ei se ole jutun lähde.
Pakko tehdä noin kun Trumppilaiset idiootit ja salaliittoihin uskovat hanaavat vastaan. Onneksi suomalainen on paremmin koulutettu, eikä noin heikko sekopäitten jutuille.
Nyt varmaan jokainen menee heti piikille kun Bitler käskee. 😂 🤣
Biden saa korvanappiin tiedon mitä sanoa
Eikö urheilijoilta ole kielletty piikittäminen?
Se katttoo johonkin yläviistoo silmät siristäen, onko sillä joku liitutaulu mistä se lukee NWO, n tekstiä.
Vaikea uskoa lukemaansa. Pelottavaa.
Pelolle ei silti saa antaa valtaa.
Olen pettynyt Amerikan osalta Bideniin ja demokraatteihin, ja Suomessa ja muualla valtaapitäviin yleensä. En näe koronakriisiä pohjimmiltaan puoluepoliittisena kysymyksenä kuitenkaan. Kaikkien maailman ihmisten täytyy liittyä yhteen, jotta estämme painajaisen toteutumisen.
MV-lehti on näemmä ainoa, josta saa luotettavaa tietoa koronasta. En ole perussuomalaisten kannattaja, mutta hyvin tyytyväinen ja voisi sanoa jopa kiitollinenkin olen heidän kannanotoistaan ja tiedonvälityksestään koronakriisissä. Ties vaikka muistaisin asian joskus vielä vaaleissakin:)
Vihasivuston mainos. Johdettu Venäjältä by Janus Putkonen.