On rikos kuinka Nato on murhannut

kymmeniä tuhansia viattomia muslimisiviilejä ja lennokeillaan tappanut lapsia.Länsi tulee kohtaamaan armottoman tilinteon koska mikään vääryys ei jää rankaisematta.Se rangaistus tulee huomenna, ensi viikolla
seuraavana kuukautena, seuraavana vuotena tai jopa sadan vuoden päästä.Mutta se on varmaa että tilinteon hetki tulee ja se on varmaa.Itse olen suomalainen ja tiedän kuinka Talvisota jätti jäljet suomalaisten sydämiin ja nyt tämä muslimien joukkomurha on niin pahasta päästä että kun tilinteon aika koittaa toivon olevani niin vanha että se ei liikuttaisi minua ollenkaan
2153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Vähän sama kun ylimielinen jenkki tulee muslimin kotiin ja laittaa saappaat pöydälle ja vaatii ruokaa ja juomaa pöydälle.Pelokas muslimimies tuo ruokaa ja juomaa jenkille.Sitten kun jenkki on syönyt ja kaivelee hammastikuilla ruoan jämiä hampaista tämä jenkki ampuu koko muslimiperheen kuoliaaksi.Kun jenkki kävelee talosta ulos reteesti niin ulkona se näkee pienen pojan ja laittaa revolverin pojan päähän ja leikisti on ampuvinaan lapsen ja jenkkikaverit nauraa katketakseen..Joten miten me ihmetellään miksi muslimit vihaavat jenkkejä

Äänestä
  • Maksamme jenkkien velkaa.

    Äänestä

Ja on monia suomalaisia Nato kannattajia jotka olisivat valmiita nuolemaan ton likaisen jenkkigangsterin takamusta.Ja silloin jenkit saisivat taas nauraa katketakseen.
Finland happy nation

Äänestä

Stalin murhasi 31 miljoonaa oman maansa siviiliä. Palataan asiaan, kun suuruusluokka alkaa olla samalla tasolla.

Äänestä
  • Oliko Gruusiassa nykyisessä Georgiassa asukkaita edes 31 miljoonaa jos oman maansa siviilejä murhasi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oliko Gruusiassa nykyisessä Georgiassa asukkaita edes 31 miljoonaa jos oman maansa siviilejä murhasi.

    Stalin oli tunnetusti suurpiirteinen eikä antanut maidn rajojen estää tärkeää työtään!

    Äänestä

Mitä Stalinilla on tämän kanssa
Jenkkigangsteri joka ampuu muslimiperheitä ja jos tolle jenkille antaisi lehden jossa olisi Stalinin kuva niin se kokeilisi omaa likaista partaansa ja viiksiä niin vakavasti että sen jenkkikaverit saluunassa alkaisi nauraa taas katketakseen ja huutelisivst ”iso viiksiniekka” tai Buffalo Bill Billllllll

Äänestä

Haha tai vakavasti möreällä äänellä Billy The Kid
eihän sille ole ehtinyt kasvaa viiksiä vaikka toi nuori jenkki on ampunut monta jäykäksi
Jengi Gäng Billl haha tää on sitä jenkkien tylyä ampumista ja machoa ja me suomalaiset häjyt tykätään kun puukkoa pistetään syvään
Ehkä siksi me tykätään jenkeistä kun nne pistää siviilejä kylmäksi tosta vaan ja meillä on uusia jengejä kasvussa Suomessa kuin Billy the Kid tai Rannanjärvi puukkojunkkari

Äänestä

Hesarissa oli tietoa että 900000 ihmistä on kuollut muslimimaissa Usan takia kun Usa aloitti kostoiskut ja sodat syyskuun iskujen jälkeen
Usa on tappanut myös lukemattomia määriä siviilejä joita ei ole luetteloituna YK ja Hollannin sotaseuranta järjestön kautta ja vielä on tutkittavana koska CIA kuljetti terroristiepäiltyjä Puolan ja Balttian salaisiin vankiloihin ja kuulustelukeskuksiin ja mitä on tapahtunut kuolleille vangeille ja niille jotka ovat kirjattu pois terroristiluetteloista eli harmittomiksi tapauksiksi
Yleensä Puols ja Balttian maat pyrkivät vangeista loppupeleissä pois ja minne heidät on kuljetettu koska USA ei myöskään ota Puolan tai Balttian salaisista vankiloista vankeja omaan maaperään koska se vaatii luvat, ilmakuljetukset ja tapauskohtaiset arviot vankien rangaistuksista ja mahdollisuudesta että vangit eivät ole terroristeja lopulta ja se mihin heidät vankeuden jälkeen luovutetaan ja kuka ottaa heidät vastaan niin että eivät taas joudu kidutetuiksi ilman syytä

Äänestä
  • Ne kuolivat Putinin pommituksissa Syyriassa. Sekoitat asiat.

    Äänestä

Rumsfeld oli varsinainen rasisti ja yritti olla huumoriveikko ja tässä muutamia hänen kannanottoja.Kun Irak joutui anarkian valtaan Saddamin kukistuessa ja väki ryösti museoita, poltti kouluja ja virastoja ja ryöstivät kauppoja ka hakkasivat kauppiaita kuoliaiksi niin
Rumsfeld tokaisi että on luonnollista kun ihmiset vapautuvat niin ryöstely ja tappaminen on ihan luonnollista koska väki on nyt ” vapaita”
Kun Usan pommit tappoivat tuhansia siviilejä ja lapsia niin Rumsfeld että on valhe että me olemme tappaneet viattomia siviilejä vaan kaikki kuolleet ovat terroristeja ja kun toimittaja kysyi entä ovatko lapset myös terroristeja niin Rumsfeld sanoi että ei ymmärtänyt toimittajan kysymystä koska Irakissa ei ole samanlaisia lapsia meillä vapaassa maailmassa kuten me sen ymmärrämme
Aika sekopää ja sadisti tuo Donald ja tämä heppu oli pitkään korkeassa virassa Usassa

Äänestä
  • On rikos kuinka Venäjä on murhannut kymmeniä tuhansia viattomia muslimisiviilejä ja lentokoneillaan tappanut lapsia. Itä tulee kohtaamaan armottoman tilinteon koska mikään vääryys ei jää rankaisematta. Se rangaistus tulee huomenna, ensi viikolla
    seuraavana kuukautena, seuraavana vuotena tai jopa sadan vuoden päästä. Mutta se on varmaa että tilinteon hetki tulee ja se on varmaa. Itse olen suomalainen ja tiedän kuinka Talvisota jätti jäljet suomalaisten sydämiin ja nyt tämä muslimien joukkomurha on niin pahasta päästä että kun tilinteon aika koittaa toivon olevani niin vanha että se ei liikuttaisi minua ollenkaan

    Äänestä

USA:n on aika vastata rikoksistaan.

Kuin myös Iso-Britannian.


Ja se Andrewin pedofiili pitää saada USA:ssa linnaan hirttäytymään.

Äänestä

Venäjä on murhannut ainoastaan rikollisia ja sotilaita, se ei ole rikos. Nato ja Ydysvallat murhanneet rikollisesti miljoonia ja taas miljoonia.

Äänestä
  • CNN/ Politico.

    Uusi tutkimus väittää, että Yhdysvaltain drone -isku Kabulissa ei ottanut ulos vaarallista terroristia, joka ajoi autopommia, vaan viattoman afganistanilaisen avustustyöntekijän, joka oli yhdysvaltalaisen kansalaisjärjestön palveluksessa, ja lapset, jotka tulivat tervehtimään häntä.

    Äänestä

  • USA on murhannut ainoastaan rikollisia ja sotilaita, se ei ole rikos. Venäjä on murhannut rikollisesti miljoonia ja taas miljoonia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    USA on murhannut ainoastaan rikollisia ja sotilaita, se ei ole rikos. Venäjä on murhannut rikollisesti miljoonia ja taas miljoonia.

    USA on surmannut yli 30 miljonaa siviiliä sodisaan NATOmaiden kanssa toisen maailman sodan jälkeen että Stalinin 0,5 miljonaan ihmisen teloitukset ei vedä sille vertoja ollenkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    USA on murhannut ainoastaan rikollisia ja sotilaita, se ei ole rikos. Venäjä on murhannut rikollisesti miljoonia ja taas miljoonia.

    Haagissa ollaan toista mieltä ja USA:n odotetaankin luovuttavan KAIKKI omat ja Israelin sotarikollisensa Haagiin tuomittavaksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    USA on surmannut yli 30 miljonaa siviiliä sodisaan NATOmaiden kanssa toisen maailman sodan jälkeen että Stalinin 0,5 miljonaan ihmisen teloitukset ei vedä sille vertoja ollenkaan.

    Stalin murhautti vuosina 1920-1953 gulageissa 20 miljoonaa venäläistä ja sodissa saman verran! Kyllä hän on ylivoimainen kunkku!

    Äänestä

Länsi saa selkäänsä Ukrainan vanavedessä.

Äänestä
  • Ukraina päihittää Venäjän ja maa häviää kartalta!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kymmeniä tuhansia viattomia muslimisiviilejä ja lennokeillaan tappanut lapsia.Länsi tulee kohtaamaan armottoman tilinteon koska mikään vääryys ei jää rankaisematta.Se rangaistus tulee huomenna, ensi viikolla
seuraavana kuukautena, seuraavana vuotena tai jopa sadan vuoden päästä.Mutta se on varmaa että tilinteon hetki tulee ja se on varmaa.Itse olen suomalainen ja tiedän kuinka Talvisota jätti jäljet suomalaisten sydämiin ja nyt tämä muslimien joukkomurha on niin pahasta päästä että kun tilinteon aika koittaa toivon olevani niin vanha että se ei liikuttaisi minua ollenkaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu