Miten Suomessa voidaan ottaa nenäsumutelääke

Koronaa vastaan käyttöön muualla ei saa käyttää muita aineita ku myrkkypiikkejä 😂🤣

https://trialsitenews.com/australias-tga-bans-gps-from-prescribing-ivermectin-cites-interruption-with-vaccination-as-clear-factor/
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

😎🤓🤓Miksei vieläkään kuolinluvut nouse Suomessa? 🤓Hengenvaarallisia rokotuksia, myrkkypiikkiä on annettu Suomessa jo yli
6.865.000 kertaa? 🤓😇Luulisi sen jo näkyvän kaikkialla?

Äänestä

USA, Intia, Chile, Ruotsi, Italia, Ranska, Espanja, Estonia, Puola, Unkari, China, Kanada, Uruguai, Qatar, Singapore, Chile, Tanska, Portugal, Bahrain, Kanada, Espanja, Belgia, Irlanti, Englanti, Mongolia, Hollanti, Ranska, Norja, Thailand, Peru, Romania, Albania, Bolivia, Tunisia, Bulgaria, Moldova, Liettua, Latvia, Viro, Kreikka, Turkki, Tsekki, Saudi Arabia, Japan, Ecuador, Argentina, Brazil, Marocco, Slovakia, Costa Rica, Kolumbia, Mexico, Saksa, Suomi, Slovenia, Kroatia...jne
😏😁😀😆😎
Tuossa faktat josta voit tarkistaa pitääkö paikkaansa maista ja niiden rokotusten onnistumisista.
https://www.worldometers.info/coronavirus/
😎😉🤗
Mutta missä ovat ne maat joissa salaliittoteorikon mukaan rokote tappaa?
😜☺️😎😎🤓

Äänestä

Ilta Lehti

Peli rokotepropagandan ympärillä on muuttunut entistäkin likaisemmaksi.
Hämäräperäinen toimija yritti saada rahalla tiede- ja terveysalan vaikuttajia Pfizer-vastaiseen kampanjointiin.
Venäläiset ja kiinalaiset yrittävät rapauttaa luottamusta länsimaisiin rokotteisiin.

Äänestä
  • 😎😉🤗😆

    Äänestä

Euroopassa+hätätilaluvalla+(EUA)+käytössä+olevista+kokeellisista+koronapiikeistä+on+ilmoitettu+Euroopan+lääkevalvontavirastolle+(European+Medicines+Agency,+EMA)+28.+elokuuta+2021+mennessä+yli+2,2+miljoonaa+haittavaikutusta+ja+23+252+kuolemaa.Tuossa+on+eriteltynä+taulukoita+eri+geeniterapiapiikkien+kohdalla.+Karua+katsottavaa,+nun+arviolta+1-10%+haitoista+tulee+ilmoitetuksi+sinne+ja+nyt+2+viikkoa+nuista+luvuista+tila+ne+on+ihan+toinen.+Huom.+Mm.+I-B+puuttuu+EU-tilastoista.+https://avoin.media/2021/09/05/eu27-uusia-k-piikkihaittoja-yli-50-000-viikkovauhtia-22-miljoonaa-ylitetty/

Äänestä
  • Salaliittoteorikon blogi avoinmedia, sinne epäisänmaallinen rokotevastainen salaliittoteorikko kirjoittaa itse valheitaan ja laittaa ne sitten faktoiksi.

    😁😉😊🤗🤗😎😆😆😀😁😊🤗😎

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Koronaa vastaan käyttöön muualla ei saa käyttää muita aineita ku myrkkypiikkejä 😂🤣

https://trialsitenews.com/australias-tga-bans-gps-from-prescribing-ivermectin-cites-interruption-with-vaccination-as-clear-factor/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu