https://www.hs.fi/talous/art-2000006422898.html
ja eikös muissakin maissa satoja kanteita ole korvaukseen edennyt?
Peukaloitujen autojen omistajille jopa tuhansien eurojen korvaukset TDI VW
12
98
Vastaukset
- Anonyymi
tulossa hyvää?
- Anonyymi
Ameriikas on folkkari ghetto autiomaassa ja Suomen edustajat saa kauppasetelin lidliin?
- Anonyymi
Tirkkonen ja kaasupoljin
Mitäs audimiehelle kuuluu-Naiset kaipaa?
- Anonyymi
raha ei suomessa kelpaa?
Laitappa Wikipediaan = VW saastehuijaus TDI - Anonyymi
Kuka on peukaloinut autoja ? Missä peukalointi tapahtui ? Kai poliisi tutkii asiaa ?
- Anonyymi
Miksi VW:n pitäisi muka maksaa mitään korvauksia ylipäätäänkään? Ostajahan kyllä tietää riskit saksalaisauton valitessaan, niin kärsikööt nyt sitten vaan nahoissaan.
- Anonyymi
Ostaja ei tiennyt päästöhuijauksesta, joten VW maksakoon kunnon korvaukset. Autohan sinänsä on loistava, mutta henkinen kärsimys on korvattava.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ostaja ei tiennyt päästöhuijauksesta, joten VW maksakoon kunnon korvaukset. Autohan sinänsä on loistava, mutta henkinen kärsimys on korvattava.
Kuinkas monta miljardia VW sai ennen käräytystä voittoa huijaamalla`?
kertokaas vai onko kukaan laskenut?
VW kärähti Usassa suomessa tehdyllä mittauslaitteella... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ostaja ei tiennyt päästöhuijauksesta, joten VW maksakoon kunnon korvaukset. Autohan sinänsä on loistava, mutta henkinen kärsimys on korvattava.
Kokeneet ostajat kyllä tietävät, että saksalainen huijaa aina. Tavalla, tai toisella. Se kuuluu kansan vanhoihin perinteisiin tänäkin päivänä.
- Anonyymi
Ei vaan korvaukset yllätä ja anomatta ole tullut postissa?🤣😭😂
- Anonyymi
vautdi saasteet huijaus
- Anonyymi
tulee se
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1107966Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d26784992Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras243264- 271511
- 561438
Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1021369Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1381347Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.1671260Ajattelen sinua kiitollisuudella
Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi561011Sinulle tiedoksi
Olen paljon miettinyt sitä hetkeä, kun uskalsin näyttää pienin elein ja kertoa pienesti, eli hyvin hillitysti sinulle si28913