EU tehtävä heti laki!

EU tehtävä laki, joka kieltää maastopalot ja tulvat ja tulivuorten purkautumiset!

EU laki tulee kieltää myös myrskyt.
Mikäli ei tottele lakia joutuu siitä edesvastuuseen!
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Myös talousfoorumi wef tulee kieltää,se on terroristijärjestö"!!!

Äänestä

Allah Äkbar!Macron galiilen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

EU tehtävä laki, joka kieltää maastopalot ja tulvat ja tulivuorten purkautumiset!

EU laki tulee kieltää myös myrskyt.
Mikäli ei tottele lakia joutuu siitä edesvastuuseen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu