irti EUsta ja pankkifaismista ja vallankumous - suomen kansa vapaaksi-
ja otetaan suur-suomi takaisin.
Atlamntilta uralille- ja jäämereltä mongoliaan ja latviaan.
se on suursuomi.
ja otetaan suur-suomi takaisin.
Atlamntilta uralille- ja jäämereltä mongoliaan ja latviaan.
se on suursuomi.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Yli 6 miljardia (6.008.412.990) rokotetta annettu. Jos rokotteet olisivat niin vaarallisia kuin salaliittoteorikko väittää, pitäisi kuolemia olla reilusti yli 10.000.000. Mutta jokainenhan ymmärtää tuollaista määrää ei maailmassa pystyttäisi salaamaan.☺️😄🤗😊
🤗😂😆😆
Epäisänmaalliseen rokotevastaiseen salaliittotohtoriin ja keksittyihin faktattomiin kirjotuksiin kannattaa suhtautua samoin kuin pienten lapsien väitteisiin. Ymmärtäväisellä Hymyllä.😊🤗☺️☺️
☺️🤗😂😂🤣
Voi sentään, eihän niihin k-rokotteisiin heti kuole, muutenhan sen käyttö lopetettaisiin. Pfizerin porukoiden pitää ensin lypsää rahat ja sen jälkeen sopii vasta alkaa kuolla kupsahtelemaan. Tosin joitain heiveröisiä on jo nyt menehtynyt. Jos oikein hyvin rokote on onnistunut niin piikitetyn oma immuniteetti ei toimi enää normaalisti. Sitten, kun rokotteen vaikutus hiipuu, on saatava uusi piikitys kiireen vilkkaa. Kalliiksi tulee ajan oloon, mutta nou hätä, lääkeyhtiö rientää apuun ja myy velaksi , tosin pientä korkoa ottaa.
Ikävä juttu, ei kuitenkaan syyllistetä rokottamattomia. Eihän ole heidän vikansa, jos Suomeen on ostettu niin huonoa rokotetta ettei järkevä ihminen voi käydä rokottautumassa.
Epäisänmaallisen rokotevastaisen salaliittoteorikon itsekyhätyt blogit ja puhelimella omakuvaamat tubevideot kertovat totuuden, ei maailman uutistoimistot ja lehdet.
Terv. Dipl. Doc. Mörri Möykky
Maailman uutistoimistot ja lehdet eivät kerro mitään negatiivista k-rokotteista, sehän saattaisi hidastaa rokottamista. Innokkaasti Suomessakin seurataan montako prosenttia väestöstä on rokotteen saanut. Ihan ei toivotulla tavalla piikkien jakelu sujunut, mutta pian alkoi prosenttikäyrä nousta kun yli 12-vuotiaatkin otettiin mukaan.