Piikkipelkoiset räkimään omiin kapakoihinsa

Muut suomalaiset voi rauhassa viettää aikaa ravintoloissa jonne pääsee vain rokotuspassilla. Sitten kaikilla on niin mukavaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pelottaako sua? Nyt on jo tilastoja kuolemista jossa rokotetut on voitolla.

Äänestä

Naton passi se on Jenkki rokotteet kyseessä. t, Afganistanin sodan osapuoli.

Äänestä

Kuka viitsisi mennäkään panikoivien maskipettereiden seuraan mukamas seurustelemaan kolmen meetrin turvavälein?

Äänestä

Juopot on innoissaan pääsee baariin.

Äänestä

Kuka haluais kiskoa pippuripihviä jos vieressä istuis joku umpidorka nenäänsä niistelemässä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Muut suomalaiset voi rauhassa viettää aikaa ravintoloissa jonne pääsee vain rokotuspassilla. Sitten kaikilla on niin mukavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu