Ennen olin kiilevä NATOn kannattaja

mutta enpä enää, kun NATO meni häviämään Afganistanin sodan paikallisille sisseille.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

NATO häviäminen ei itselle ole syy olla kannattamatta NATOa vaan EUn paikallisen puolustusliiton osallistuminen toisella puolen maapalloa sotaan vaikka korruptioYK olisi sen siunannut.

Äänestä

Venäjän talous on nyt rajussa nousussa, pitäisikö meidän harkita?

Äänestä

Venäjä talouskasvu olla maailma suurin eikä siellä olla koronaa.
Kakilla hyvä olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mutta enpä enää, kun NATO meni häviämään Afganistanin sodan paikallisille sisseille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu