efexor -millaisia kokemuksia?

Tarttis vaihtaa lääke tuohon Efexoriin - kellään kokemusta millaisia alkuhankaluuksia tiedossa?
4712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaksi viikkoa, oli pakko lopettaa, vei viimeisetkin unenrippeet.

Äänestä
  • se on nyt vähän miten sen ottaa, nimittäin meikäläisellä "unenlahjat" parani lääkkeestä. Mutta kaikilla lääkkeillä on ilmeisesti yhtä monta vaikutusta kuin käyttäjää!

    Äänestä

Vaihda vaan ,hyvä on.Alussa unentsrve vähernee,mutta normalisoituu muutamassa vkossa.Toki kaikki on yksilöllistä.Efexori-kokemuksia löytyy paljon aijemmista viesteistä.

Äänestä

ei sopinut, tulin ärtyisäksi ja ne ovat muuten kalliita.Mulla jäi ne syömättä,että lähetänkö sulle??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaapo kirjoitti:

Tarttis vaihtaa lääke tuohon Efexoriin - kellään kokemusta millaisia alkuhankaluuksia tiedossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu