.. Että missäs baariloissa voi sitä kaljoo juuva ilman koronapassiloo? Ja kuin moneen?
Vastaukset 8
- Anonyymi
Aloitat siitä Ale-pubista.Ja Haarikkaan asti kun pääset niin monta ovea on auennut.Kaksikymppinen käy hyvin monessa paikassa passista ja silmänisku päälle.
- Anonyymi
Eikös sitä voisi rehellisen vastauksen antaa. Minuakin kiinnostaisi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikös sitä voisi rehellisen vastauksen antaa. Minuakin kiinnostaisi.
Se oli rehellinen vastaus.Hyvin tuntui kaksikymppinen toimivan ovella kunhan ei näkijöitä ollut paikalla.
- Anonyymi
Tolla välillä onkin kai kaikki Hkään baarit, Tolppaa lukuunottamatta.
- Anonyymi
Gustossa myydään vaikka ei olisi passia.
- Anonyymi
Kohta ei passia tarvita kun räkälät suljetaan muutamaksi viikoksi, juuri tuon passin takia.
- Anonyymi
Ei se passi ole räkälöiden sulkemisten syy. Se on asiakaskunnan älyn vajaa määrä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se passi ole räkälöiden sulkemisten syy. Se on asiakaskunnan älyn vajaa määrä.
Niinpä, sanoit juurikin kuten asia on! Asiakaskunnan älyn vajaa määrä. No se asiakaskunta kun on passillisia ja rokotettuja, niin eipä siellä sitä älyä sitten näytä olevan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231024- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha589861- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646- 69644