E98 eilen Koskenkorvan SEO:lla 1,915!

Entäs siellä? Pitäisiköhän siirtää vaihdekeppi aina välillä N-asentoon, notta pääsis halvemmmalla hetken,...?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vttuako asut siellä korvessa.

Äänestä

Kuusamo Abc 20.11.21 98e 1,964eur

Äänestä

Nyt vain kilpailemaan, missä ensin ylittyy 2 euroa/litra. Ajatelkaapa kuinka moni juoma maksaa tuon 2 euroa litra, vai juodaanko me halvempaa tavaraa kuin autot.

Äänestä

Helpompaa olisi opetella äänestämään.

Äänestä
  • Mä teinkö äänestysnumeroni väärin? Siellä kopissa. Ainakin lottorivinikin tein väärin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Entäs siellä? Pitäisiköhän siirtää vaihdekeppi aina välillä N-asentoon, notta pääsis halvemmmalla hetken,...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu