Olin tässä komennuksella pidemmän aikaa, joten en ole ehtinyt seurata palstaa. Onko tapahtunut mitään merkittävää, johon minun tulisi ylivertaisena ihmisenä reagoida ja lyödä maanrakoon vastaanväittäjät? :)
Onko mitään uutta sotarintamalla?
7
104
Vastaukset
- Anonyymi
Strong-atheist poisti nikkinsä, mutta kirjoittaa edelleen muilla nikeillään ja anonyymina. Enimmäkseen nikillä Moses_Zuckerkandl.
Muuten asiat ovat ennallaan. Palstalla on vain pari kristittyä ja ateistia, sillä suurin osa ateistina kirjoittavista on se yksi ja sama henkilö (mainittu edellä).- Anonyymi
Ateistit ovat edelleen erittäin kiinnostuneita lisääntymiselintensa hajuista.
- hyvääyötää
Anonyymi kirjoitti:
Ateistit ovat edelleen erittäin kiinnostuneita lisääntymiselintensa hajuista.
Mitään todellista keskustelua ei pääse syntymään tällaisella palstalla jossa ne jotka kutsuvat
itseään uskoviksi erillään suuresta massasta tavallisia tallajia jotka myös uskovat johonkin !
Nuo onnettomat pettävät itseään kuviitelemalla olevansa Jumalan asialla vaikka heiltä puuttu todellinen hedelmä,eli hyväntekeminen ,totuus ,oikeudenmukaisuus,välittäminen,tai yleensä vakava suhtautuminen elämään ihmisenä!
Tämä RNA rokote on tehnyt suurimmasta osasta heistä täysin lyötyjä! Mielenkiintoista. Miksi hän poistaa nikkejä ja rekisteröi jatkuvasti uusia, ja kirjoittaa sen lisäksi paljon myös anonyyminä?
onko hän trolli? ;)Heh kirjoitti:
Mielenkiintoista. Miksi hän poistaa nikkejä ja rekisteröi jatkuvasti uusia, ja kirjoittaa sen lisäksi paljon myös anonyyminä?
onko hän trolli? ;)Keskustelutyylini on niin hyökkäävä ja oikeassa oleva, että välillä pitää tulla alas tunkion huipulta, jotta ihmiset (uskovaiset lähinnä) uskaltavat kommentoida meikäläiselle. Samalla se puhdistaa ateismin ilosanoman tuoksut pois ja voi aloittaa ns. puhtaalta pöydältä.
- Anonyymi
Karvainen sotilas 🤣
- Anonyymi
Ihan samanlaista täällä on kuin ennen.
Et ole menettänyt mitään.
Kaikki hyvät viestit ja provot poistetaan: ikään kuin trollaus olisi huono asia. Vielä muutama vuosi sitten ylläpito naureskeli trolleille ja pitivät hyvänä heidän antinsa tällä foorumilla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1376279Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto665201Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143665Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213250Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1052359Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat712276Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku11998Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271608- 761108
Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne121038