Miten Sanna voisi vielä yllättää

Voisko Sanna yllättää tulemalla kaapista, avioero, tai että Kesärannan bileissä on käytetty kannabista, tekee suomen kansalle hyviä taloudellisia päätöksiä, lopettaa politikoinnin ja perustaa siivousfirman, muuttua blondiksi tai mitä?

Mielestäni Sanna on erikoisen yllättävä persoona, häneltä voi tässä suhteessa odottaa paljon.
33100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Avioero on heti oven takana tulossa, se on varma.

Äänestä
  • Validi linkki "tietoosi", muutoin porvarivaletta.

    Äänestä

ei yhtään mitenkään, positiivista ei ole näköpiirissä ollenkaan. Ja negatiivinen ei ole enää pitkään aikaan yllättänyt eikä innostanut.

Äänestä
  • Öyhöttää porvari "tietävänä".

    Äänestä

  • Kannabiksen käyttö bileissä ei ainakaan pätkääkään yllättäisi. Siellä taisi olla paljon porukkaa, joten kyllä se tieto vielä vuotaa jossain vaiheessa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kannabiksen käyttö bileissä ei ainakaan pätkääkään yllättäisi. Siellä taisi olla paljon porukkaa, joten kyllä se tieto vielä vuotaa jossain vaiheessa.

    Eiköhän tolla tasolla käytössä ole jotain muuta kuin kannabista.

    Äänestä

Keskity Marinin asioita pakkomielteisesti jauhava omaan elämääsi koska siinäkin varmasti on työmaata sulla.

Äänestä

Äitinsä polkuja varmaankin. Kohta löytää itselleen naisparin. Nyt juuri oireilee.

Äänestä

Arvelen, että se jää kiinni jostain virassa tehdystä talousrikoksesta.
Yritystä ja kiinnostusta tytöllä on siihen suuntaan jo ollutkin..

Äänestä

Sinillä siivous hoituu sai uuden kilpailijan Sannalla siivous sujuu!

Äänestä

Huhu väittää, että on rekisteröitynyt Onlyfans-sivustolle, ja pian on luvassa kunnon revittelyä maksaville asiakkaille.

Äänestä

Voi mies parkaa, pitikö ryhtyä.

Äänestä

Sanna laittaa aina miehensä ja lapsensa Tampereen bussiin kun bileet tulossa, kunnon lapatossu sen äijä :)

Äänestä
  • Isä kantaa vastuun pikkutyttärestään, äidillä näyttää olevan tärkeämpiä "menoja "
    Ei ehdi vapaalla ollessakaan lapsen kanssa olla.

    Äänestä

Kyllä nämäkin joku sannan ryyppyremmin turha julkkis vielä kirjassaan lähivuosina paljastaa. Tuskin on noissa bileissä juhlittu pelkästään alkoholin voimin!

Äänestä

Marin ei käytä enää sormusta....

Äänestä
  • Ero on tulossa

    Äänestä

  • Validi linkki tai muutoin valetta ja persuporvarin öyhötystä.

    Äänestä

Eikös Marinilla ole lapsi?? Kenen tekemä?

Äänestä
  • Merkonomin

    Äänestä

Markus ei alistunut enää stressinpurkuelimeksi.

Äänestä

Miten nuo aloittajan mainitsemat asiat ovat muka yllättäviä. Taustalla ne ovat melko näkyvästi kummitelleet kaiken aikaa.

Äänestä

Tekee Britney Spearsit eli unohtaa pikkarit kotiin ja nousee autosta ulos niin, että kaikki näkyy.

Äänestä

Markus Tampereeella, lapsi lesbomummoilla, Ilmari saunarakennuksessa?

Äänestä

Sannan vaalivauvan isä on Ilmari.

Äänestä
  • Tuleekohan poika- vai tyttövauva?

    Äänestä

sauli ja sanna avasivat ovet myrkkypiikille, eikä ne tee mitään
puolustaakseen kansaa.
SE ON OLLUT AIKA YLLÄTTÄVÄÄ.
Mut jos kehtaa jo tehdä tuon ja boomerikin selitetään läpäksi,

veikkaan, että se voisi nostaa Saksan lipun linnan salkoon,
yhdessä salen kanssa.

Äänestä

Eikö tuo ryyppykaveri Ilmari ole samaa sukupuolta kuin homopekka haavisto.

Äänestä

En ihmettelelisi vaikka bileissä olisi ollut "pulverikin" mukana kuvioissa...

Äänestä

Niin surullista suomalaiset,ettekö häpeä sanojanne,jonninjoutavaa, onko muka hauskaa nälviä...pahantahtoisuus paistaa kirjoituksistanne

Äänestä

Luulis että öiset imuroinnin on pikkulapsille aika raskaita kehityksen kannalta.

Äänestä

Jos sanna kiertäisi pullon korkin kiinni.

Niin sepä kyllä yllättäisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voisko Sanna yllättää tulemalla kaapista, avioero, tai että Kesärannan bileissä on käytetty kannabista, tekee suomen kansalle hyviä taloudellisia päätöksiä, lopettaa politikoinnin ja perustaa siivousfirman, muuttua blondiksi tai mitä?

Mielestäni Sanna on erikoisen yllättävä persoona, häneltä voi tässä suhteessa odottaa paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu