Lääkkeen yllättävä seuraus: amerikkalaismiehen tumma iho muuttui vaaleaksi ja karvat putosivat
Kirt Thibodeaux hoiti aknea lääkkeellä, jonka sivuvaikutus muutti hänen ulkonäkönsä pysyvästi.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/99502d81-5d33-43c4-bbff-335f6e6313e8
Kirt Thibodeaux hoiti aknea lääkkeellä, jonka sivuvaikutus muutti hänen ulkonäkönsä pysyvästi.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/99502d81-5d33-43c4-bbff-335f6e6313e8
Vastaukset 10
Vanhimmat
Varsinainen pälvipää. Onkohan kuvissa edes sama ihminen?
Onkos tämä nyt sitten rasismia, toiseen suuntaan olisi, mutta...
Valkoihoisuuden vihjaaminen/väittäminen sairaudeksi täyttää rasismin määritelmän.
Suomessa musta muuttuu valkoiseksi paljon helpommin. Zoomeri-typykkä kun selittelee sanomisensa uudelleen.
Eheytyshoitoa?
rasitinen lääketehdas, boikottiin.
Tummasta komistuksesta kalkkilaivan kapteeniksi..
Sitä lääkettäkö annettiin Michael Jacksonillekin?
Muuttui ihan aasialaisten näköiseksi
IL ei uskalla paljastaa lääkkeen nimeä, koska pelkää lääkeyhtiöitä. Samasta syystä IL ja muut mediat julkaisevat rokotteista vain juttuja jotka tukevat lääkeyhtiöiden bisneksiä. Kaiki ikävä pimitetään samalla tavalla kuin muslimien rikollisuus.