Upeaa kilvanajoa!

Kunnioituksesta mykkänä olen!

https://www.is.fi/autot/art-2000008363361.html

Audi King
-Teiden King-
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Itse uskon vakaasti, että tuo loistavan ajotaidon omaava nuorukainen voi olla jopa seuraava suomalainen formula 1 maailmanmestari.

BMW Keisari.

Äänestä

Haastan heti, kunhan vaan tulee näköpiiriin.

AMG Mercedes Messias.

Äänestä
  • Tuo todistaa taas jälleen kerran sen, että ne AUTOT tulevat amerikasta, ja kulkuneuvot muualta maailmasta.

    Äänestä

Mieletön meininki!

Äänestä

Karva noppa golfi myötä tuulesa ja tuurilla kaks markkaa taulussa! Tollasta nulikkaa pitää vähän kouluttaa!

Tojota-tero

Äänestä
  • Vauhtia ja vaarallisia tilanteita pitää elämässä olla. Muuten on liian tylsää!!

    VW Fanatic.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kunnioituksesta mykkänä olen!

https://www.is.fi/autot/art-2000008363361.html

Audi King
-Teiden King-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu