Sori taas rokotetut

jatkuvasti tulee vaan huonoja uutisia koittakaa silti olla iloisia Joulukin on tulossa hei piikkiukot hyppikää nyt on buusterin aika 😂🤣

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056
466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Boosterin aika ensi vuoden puolella. Sitä ennen otan influenssarokotteen. Tosimies ja -nainen ei piikkiä pelkää.

Äänestä

Aloittajaressukka on pahasti peloissaan 🤣

Äänestä

Huomaa, tuossa puhutaan piikistä ja koronataudissa niitä tulee runsaammin kuin rokotuksesta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

jatkuvasti tulee vaan huonoja uutisia koittakaa silti olla iloisia Joulukin on tulossa hei piikkiukot hyppikää nyt on buusterin aika 😂🤣

https://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu