Maaiölman n. 8miljardin ihmisen

joukosta poistuu 3.6 ihmistä sekunnissa jos sitten korona/rokote nostaa se vaikka kaksinkertaiseksi niin missä se tuntuu?


"Yksi kuolee se on tragedia - miljoona on tilasto"

-Setä Aurinkoinen Stalin-
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei sillä väliä. Uudesti syntyminen vaan on edessä, ehkä Koreassa tai Grönlandissa. Apinana tai kastematona, riippuen siitä, kuinka iso syntitaakka on selvitettävänä.
Vai muuttaakohan koronarokote tuon uudestisyntymisenkin uusiin ulottovuuksiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

joukosta poistuu 3.6 ihmistä sekunnissa jos sitten korona/rokote nostaa se vaikka kaksinkertaiseksi niin missä se tuntuu?


"Yksi kuolee se on tragedia - miljoona on tilasto"

-Setä Aurinkoinen Stalin-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu