Robottibussi kolaroi

Nyt yrittävät väittää kuskin ajaneen parkissa olleen auton kylkeen, kuka uskoo. Pitäisi olla täysi idiootti että ohjaisi noin tai sitten siinä ei toimi hallintalaitteet niin kuin pitäisi.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008389490.html
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Julkisuudessa olleiden tietojen mukaan, kysymys on siitä kuuluisasta inhimillisestä virheestä!

Äänestä

Juuei kukaan ihminen ole noin typerästi kolaroinut koskaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt yrittävät väittää kuskin ajaneen parkissa olleen auton kylkeen, kuka uskoo. Pitäisi olla täysi idiootti että ohjaisi noin tai sitten siinä ei toimi hallintalaitteet niin kuin pitäisi.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000008389490.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu