Tekee muuten eetvarttia ja sopisi varmaan sullekin mutta ihmettelen vain mikä siinä maailmassa niin viehättää että ihan kasvukeskuksissa pitää aikaansa viettää ?
Eihän niissä mitään ole tarjottavana niille ketkä pois kutsuttuja on .
Kuonaa kaupungit tarjoavat ja sinä kaiketi sitä rakastat ?
Maailmasta syrjäytyminen
7
90
Vastaukset
- Anonyymi
2.Timoteuksen kirje: 3
Katumus, parannuksenteko & kääntyminen tieltänsä
What else - Anonyymi
Mikäs siinä jos metsästä tykkää, minä en tykkää.
- Anonyymi
Mutta minäpäs tykkään metsistä. Kasvukeskuksetko sua kasvattaa??
Anonyymi kirjoitti:
Mutta minäpäs tykkään metsistä. Kasvukeskuksetko sua kasvattaa??
Ihmismielen mätä joka on keskittynyt kaupunkielämän ytimeen , lisää lisää ja jokainen halu pitää saada täytetyksi että jaksaa elää .
Melko köyhää elämää .- Anonyymi
Numero3 kirjoitti:
Ihmismielen mätä joka on keskittynyt kaupunkielämän ytimeen , lisää lisää ja jokainen halu pitää saada täytetyksi että jaksaa elää .
Melko köyhää elämää .Halu se on metsäänkin meno 🤣
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Halu se on metsäänkin meno 🤣
Niinkuin jo oma pääsikin näyttää, naurettava vitsi!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinkuin jo oma pääsikin näyttää, naurettava vitsi!
Jos tällä asenteella lähtee metsään 🤣niin mitähän sieltä etsinet, lisään tähän.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609077IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126299Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661380Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61311- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.791005Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut61889Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43788MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23696