Kloonatussa epädemokratiassa, riskiryhmiä ALTISTETAAN koronalle köyhyydellä

Anonyymi

Veroparatiisi-HUS:in verotukseen ja aitoon yhteiskuntavastuuseen, vaatimisen kirjoitus / mielipide, oli näköjään poistettu, kuten niin monet, koronarokote-kauppiaita, vastustavien mielipiteet.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17161673/korruptiopaattajat-altistavat-riskiryhmat-koronalle-800ekk-orjuuselakkeilla

Suomen kansalaisten ei haluta tietävän, kuinka monet meistä, eivät hyväksy "päättäjiksi" itseään tituleeraavien, korruptiopoliitikkojen, ym vallankäyttäjien, epädemokraattisia, kansalaisten oikeuksien vastaisia toimenpiteitä, koronapandemian verukkeella.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17173448/rokotemyonteisetvastaiset-yksi-ja-sama-aarioikeiston-veroparatiisi-rokotemainostaja

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17188839/koronarokotepakot-eivat-poista-vakavia-sairauksia-joissa-koronarokotteet-ovat-hengenvaarallisia

Sananvapauksien estäminen on rikos. Älkää enää antako, painostaa itseänne äänestämään korruptiovaaleissa, kun Suomesta on tehty epädemokratia, antioikeusvaltio, jossa puolustuskyvyttömiä ikäihmisiä, vammaisia ja pitkäaikaissairaita, ALTISTETAAN koronalle, köyhyyteen oikeusturvattomiksi pakottamalla.

2

415

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      65
      6295
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      63
      5669
    3. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      129
      4720
    4. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      61
      3957
    5. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      14
      3845
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      33
      3256
    7. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      69
      3041
    8. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      60
      2874
    9. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      76
      2657
    10. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      48
      1985
    Aihe