Suomen terveydenhoito kaatuu

..noin 2kk.n sisään totaalisesti, kiitos barbihallituksen.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

4 miljoonaa piikitettyä.

Tässä ei voi käydä hyvin.

Äänestä
  • Biden esitteli uuden demokraattien käyttämän taloustermin, Biljoona.
    Biljoona on tavoiteltava rokotelukemakin, piikkiteollisuuden näkökulmasta.

    Äänestä

4 miljoonaa piikitettyä, ja piikittämättömät täyttävät sairaalat. Tässä ei voi käydä hyvin, koska hallitus ei uskalla tehdä päätöksiä.

Äänestä
  • Pitkävaikutteinen anti-psykootti-pistos parantaa tehotonta flunssa-rokotetta paremmin joukko-psykoosin.

    Äänestä

Barbituraateilla on ennenkin selvitty vaikeista paikoista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

..noin 2kk.n sisään totaalisesti, kiitos barbihallituksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu