ennätystahtia, missä se pakollinen koronapassi viipyy?
Rokottamattomat levittävät nyt koronaa
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jospa sinne Puolan rajalle kerrotaan Suomessa riehuvasta koronasta? '
"Tehohoitolääkäri kertoo _karmivista_ hetkistä korona-aikana: ”Veti hiljaiseksi”
Tehohoitolääkäri Tero Varpulan mukaan koronapandemian alussa tilanne näytti _karmivalta_."
Sielunveljenne kertoo sen missä hengessä tekin liikutte - milloin lääkärit ovat alkaneet käyttää ylisanoja ja MIKSI? Ts. Miksi lääkäri on huomannut tekevänsä KARMIVAA ja HILJAISEKSI VETÄVÄÄ työtä kun se itseasiassa on puuduttavaa ja jokapäiväistä toimenkuvaa?
Koronapassi mahdollistaa piikkiproteiinin tehokkaan levityksen ja kun mNRA-piikki ei suojaa eikä estä levittämistä, on soppa valmis.
Sairaaloissa kuormittavat piikitetyt vakavilla haitoilla, surkeaa on, ettei hoitajat uskalla puhua.
Virus saa tuulta purjeisiin myrkyillä. Aivan kuten hyönteismyrkkyjen kanssa sama asia. Myrkkyjä tarvitaan aina kovempia ja kovempia kun myrkkyjen linjalle lähtee.
Jos ei olisi myrkkyä jota alkaa torjua, ei viruksella kuten hyönteisilläkin, olisi alustaa ja lähtökohtaa mitä vastaan alkaa tehdä variaatioita.
Hohhoijaa taas. Siinä sitä on lääketiedettä.
"Rokotetut levittävät"!!!
itse en levitä ruttoa, mutta kaupassa röyhtäilen ja piereskelen oikein urakalla.
Souwat?
Koronan leviämistä ei voida estää, eikä ole tarkoituskaan estää.
Pakolaisten maahantulo tulisi estää ja pakolaiset häätää maasta, matkailu ja joutava urheilu kieltää, ettei tarvitse sairauksiaan pajattaa.
Meillä on jo koronapassi.
Koronapassi estää rokotettuja tartuttamasta? Voi pyhä yksinkertaisuus.