Crypto comista

Anonyymi

Kryptovaluutta kaikille on heidän mottonsa. Tutustuin asiaan alkusyksystä Crypto.comin tarjoaman visakortin etuuksien vuoksi.

Muutaman viikon kokemuksella täytyy todeta, että oli nappivalinta. Valitsin halvimman kortin, joka vaati 350€ panttauksen 6 kk ajaksi. Tuohon hintaan kuuluu ilmainen spotify. Vaihdoin jo seuraavalle korttitasolle eli 3500€ korttiin, jossa on lisäksi mm ilmainen netflix ja pääsy lentokenttien loungeen. Kortti toimii mm. ApplePay ja Google Pay. Suosittelen.

Tutustu ja harkitse:
https://kokemuksia-crypto-visa-kortista.webnode.fi/

1

113

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Yhdyn!

      Tästä saat myös 25USD signup bonuksen jos haluat ja päätät alkaa käyttämään CRO:ta. Itse sain kanssa frendiltä tuon ja en ollut ottanut lukitusta pois siitä ja sillä välin kun olin käyttämättä tilia bonus nousi 120€ joten bonuksestakin ihan hauska voitot, joten rekisteröidä kannattaa vaikket päätä sitä käyttää :)

      https://crypto.com/app/gy6t2jnypz

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      315
      1725
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1264
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1247
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      133
      1126
    5. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      813
    6. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      57
      804
    7. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      74
      789
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      117
      767
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      760
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      716
    Aihe