Eli Hämeenläänissä harjoitellaan maahan tunkeutejien majoittamista . Tuli vain kuuluisa video Afriikan Pallomerestä! Joka ei tyhjene koskaan ! Nyt jopa Kanerva tahtoo naiset laukkujen kantajiksi . ( eli täys,rempan kokenut Tallukka täyttynee uudestaan ? Kyllä tässä on myös Kokkarit messissä tyhjentämässä suomen pienituloisten omaisuudet itselleen .Ei tämä mädätys muuten ole mahdollista . Kun jopa Ylen pomon virka on Kokoomus ukkelilla. .
Tänään aamupäivän eiliset paikkakunta Uutiset masentaa !
Anonyymi
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyllä tietääkseni on nykyään Kokoomus akka Merja Ylä-Anttila.
Maa elää jo jatkuvasti velalla, kun sosiaalikulut kasvavat monta prosenttia vuodessa mutta verotulot eivät. Miksi perkules me ajamme itsemme nurkkaan?
Pitäis pyytää Tanskasta sotureita jelppimään suomen köyhyyteen asetettuja kansalaisia . Meillä = 700 euroa .Muilla pohjoismaille =1250 euroa on pieneläkkeet