Miten olette sopeutuneet siihen

tosiasiaan, että ihmislaji häviää maan päältä koronan seurauksena? Oletteko jo kertoneet siitä lapsillenne?
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Mennään päivä kerralaan ja
odotellaan tuleeko kiukkuisista
piikki fanaatikoista zombeja ja
syntyykö koronavuosina
epämuodostuneita lapsia.


Talous romahtaa, ei ole enää mitään hyvää odotettavissa.
Eihän ”hitlerit” yleensä lähde suosiolla.
Nehän yleensä kuvittelee olevansa maailman valloittajia.

Piikitetyt tuttavat sairastuvat, enkä osaa lohduttaa.

Äänestä
  • Muistakaa että korona tuli näiden mm Suomeenkin levitettyjen 'jumalan sauvojen '
    eli mysteeripylväiden jälkeen- Toiko ne koronan avaruudesta maapallolle ? Tarkoitus rajoitta "persujen" leviämistä " ihmiskuntaan"?

    https://www.kalajokilaakso.fi/uutinen/607391

    Äänestä

Helvetin hyvä kun silloin sinäkin häviät näiltä sivuilta trollaamasta.

Äänestä

Jos näin käy, niin eihän siinä enää tarvita mitään sopeutumista. Ja siihen asti voi elää mahdollisimman tavallista elämää.

Äänestä

Ei ole kerrottavaa kun en tehnyt velkasuomeen yhtään lasta kärsimään tai raiskattavaksi.

Äänestä

Harmittaa vaan tuon kissani vuoksi. Mikä sitä odottaa kun minä kuolen?

Äänestä
  • Sinnittele, elä kissaas pidemmälle😅

    Äänestä

Korona tulee lievenemään ja muuttuu vähemmän haitalliseksi ajan myötä

Äänestä

"Miten olette sopeutuneet siihen tosiasiaan, että ihmislaji häviää maan päältä koronan seurauksena?"

Huuhaata!

Tosiasia on se, että salaliittoteorioita on laidasta laidataan. Korona-asiassa sinä edustat toista ja ne, jotka sanovat että mitään koronaa ei ole olemassakaan, edustavat toista ääripäätä.

Äänestä

Oon jo linnoittautunut mökilleni etelä Suomessa pienen kalaisan lammen rannalla kilometri lähimpään naapuriin.
Tänne pyrkivät saavat tuta tussaristani

Äänestä

Tämä uusi variantti ja sen jälkeen tulevat 100 muuta varianttia takaavat sen, että kukaan ei jää henkiin. Vihervassareille toivon kivuliasta kuolemaa.

Äänestä

Ainoastaan rokottamattomat säilyvät hengissä väkevän uskonsa vuoksi.

Äänestä

Piikki kehittää immuunikadon,
kyllä se hoitaa piikin ottaneet.

Äänestä

Luonto karsii liikaa levinneet lajit, mukaan lukien ihmiset.
Ihmisiä on aivan liikaa saastuttamassa maapalloa.
On hyvä että rivit harvenee.

Äänestä

Tänne kukaan lopulta ole jäänyt, vaikka ikänsä olisi syönyt, mitä tahansa suber-ravintoa.

Äänestä
  • Piikittäjät menny usein nuorina, rip...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

tosiasiaan, että ihmislaji häviää maan päältä koronan seurauksena? Oletteko jo kertoneet siitä lapsillenne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu