Nuo eivät turhaan pidä meteliä, ovat tottuneet sortoon mutta nyt heitä jahdataan kuin kulkukoiria.
https://rapsodia.fi/paljastakaa-tama-kansanmurha-ennen-kuin-kuolemme-2/
Eikös vihreät ole näissä asioissa asiantuntijoita. Nyt vain auttamaan.
https://rapsodia.fi/paljastakaa-tama-kansanmurha-ennen-kuin-kuolemme-2/
Eikös vihreät ole näissä asioissa asiantuntijoita. Nyt vain auttamaan.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Taas rokotuspaskaa.
Ihan samaa mieltä, rokotuspaskaa joka paikassa.
Saatko elantosi piikeistä ja siksi yrität mitätöidä ja vähätellä vakavaa asiaa?
- tuossa kaikki mitä aloituksen linkki näyttää:
"Yhteytesi ei ole salattu
Sivustolle rapsodia.fi hyökännyt taho voi yrittää varastaa tietojasi (esimerkiksi salasanoja, viestejä tai luottokorttitietoja). Lisätietoja
NET::ERR_CERT_DATE_INVALID
Jos haluat käyttää Chromen tehokkainta suojausta, ota parannettu suojaus käyttöön."
Ihan normaalisti toimi Chromella ja Firefoxilla tuo sivu.
Ei mitään ilmoituksia tullut.
mi kä täs vikana- toi esto tulee hyvi moniin n sivuihin?
En osaa sanoa mistä johtuu. Kokeile jollain toisella selaimella toimisko.
sama meininki meitä suursuomalaisia kohtaan ruotsista tulleiden vallottajien taholta?
Australiassa ne alkuperäset abot on yksiä perkeleitä_ja hakkaavat sekä ryöstelevät valkoisia ja aina ne siihen syyn löytää samoin kuin aina myös löytyy mokuttajista niiden puolustajia.
linkki tuohon rasismiisi- muuten pelkkää persuilua?
Taidat olla todella tyhmä! Etkö osaa itse lukea ja etsiä uutisia? Aina inisemässä jotain linkkiä joihinkin itsestään selviin ja monesta lähteestä luettaviin uutisiin. Vanhuksetkin voivat hakeutua nykyään "tietokoneen ajokouluun", joten sinne vaan, niin et ole niin riippuvainen muista. hopihopi!
En ole nähnyt kuin yhdellä ja samaalla layoutilla tehtyjä 'uutuisia'. Ihan kuin joku yksi keksisi näitä 'uutisia. Eikä kukaan lainaa. Eikä missään muussa paikassa ole ei ole tietenkään lähdetietoja, jos se kerran on takahyuone. Mutta että ei mitään linkkiä muutamalle sivustolle, joka jakais samaa.
Outoa. Kansanmurha näyttää olevan vain parin suomalaisen tiedossa?
Ei vihervassareita kiinnosta kuin mustat afrikkalaiset ja muhamettilaiset.
Myös ruotsin alkuperäisväestö hätää kärsimässä!
Kaikkialla kansat hätää kärsimässä. Vedotaan hurjimpiin maihin kun siellä pakkopiikityksiä ja hullun kiilto silmissä halutaan ilmiön laajentuvan kaikkialle. Tosi vaarallista!
Näille hirviöille tehtävä selväksi ettei olla testereitä sairaassa kokeessaan.
Maistakoot itse myrkkyään ja ottakoon shottinsa malliksi, kaikkien nähden, valvotusti.
Ei suolaliuosta vaan samaa kuin pakotetuille! Reilu meininki.
Sitten tarkkaillaan onko järkee ja hyötyä ottaa ja tehdään itse ratkaisumme yhenkään psykopaatin vaatimatta, ilman pakkoja, painostuksia ja ohjailuja.
Kusipäistä hommaa pakottaa ottamaan valmiste minkä turvallisuudesta ei mitään takeita. Eikä tehosta. Oikeasti olisi vuosia kestänyt tuotetutkimus ja testaus.
Jääpä taas historian kirjoihin hitlermäinen mielivaltainen ajanjakso myöhempien eläjien ihmeteltäväksi.
Australia on ajautunut totalitarismiin. Nuo alkuperäiskansat ensimmäiset uhrit ja hulluus laajenee koko väestöön. Sama on tulossa muuallekin maailmaan.
Tämä kuuluu kategoriaan "ei mitään uutta auringon alla".
Myös amerikanintiaanit tapettiin aikoinaan lähes kokonaan bioaseen avulla.
Olen ensisijasesti ihminen. En halua tulla leimatuksi ja haukutuksi - koskaan.
Mielipiteitäni voi kyseenalaistaa ja kiva olisi saada aikaan keskustelua.
Vaikea ymmärtää, miksi pakottaa rokotteisiin, ihan hullua! Ne ottaa, ketkä haluaa, sillä selvä.
Peruste sairaalan petipaikoista on ennenkuulumattoman ontuva ja typerä.
Eihän koko kansan rokotuksia tuollaiseen voi perustaa! Käyttäkää järkeänne! Pienetkin lapset pitäisi rokottaa, että tehohoito paikat riittävät? ! Hävetkää!