Koirat kiljuvat

Kivusta Katajanokalla.
Pääseekö jostain sähköä vuotamaan maahan. Jouduin samanlaiseen tilanteeseen ja syy löytyi sähköstä.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voisi taluttaja kokeilla paljain jaloin niin syy selviäisi.

Äänestä

Katso yleismittarilla. Tuikkaat mittapäät maahan jonkin matkan päähän toisistaan.

Äänestä
  • Paljastui liikkeen mainos pylvään aiheuttamaksi. Oli sähköt asennettu väärin.
    Oli yrittäjä ihmetellyt suuria sähkölaskuja kun sähkö meni suoraan maahan.

    Äänestä

Lattaamon lataus vaan virtaa lähiasukkaiden koppaan. Eikäs siellä asu 2 kpl inhokki politikkoakin?

Äänestä

Mahtavaa. Kuin koira ei pitäisikään kuolla, ulisijat ovat paljastuneet tätä nykyä. Rahanahneita kun ovat yhtä kaikki.

Äänestä

MInäkin haluan tuollaista ainetta, saisi lopultakin rakit räkyttämästä ja kuseksimasta ja paskomasta joka paikkaan.

Äänestä

Putinisteilta tippunut myrkkyä maahan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kivusta Katajanokalla.
Pääseekö jostain sähköä vuotamaan maahan. Jouduin samanlaiseen tilanteeseen ja syy löytyi sähköstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu