Kuidut pistävät paskan liikkeelle

Juuri tämän syyn vuoksi rekkamiehet eivät leipää niin paljon syö, elleivät halua kyykkiä metikössä paskalla kesken reissun🤣🚌
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kukaan enää mitään rekkoja ajele, orjan töitä orjan palkalla.

Äänestä

Olemuksesta päätellen heillä diabetes, verenpainetauti, korkeat kolesterolit, nivelongelmia ja suht lyhyt elinikä, aamen.
Tuo oma kuvani rekkakuskeista mitä olen tien päällä nähnyt. Ehkä kannattais sitä täysjyväleipääkin syödä, auttaisi noihin ym asioihin jkvn.

Äänestä

Asensin omaan rekkaani pytyn istuimeksi. Saa syödä mitä huvittaa ja kokoajan.
🚽 😛 🚍

Äänestä
  • Asia meininki! 🤣

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Juuri tämän syyn vuoksi rekkamiehet eivät leipää niin paljon syö, elleivät halua kyykkiä metikössä paskalla kesken reissun🤣🚌

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu