Väärän evankeliumin opettajista jokainen

On kirottu.

Karttakaa kuuntelemasta liberaaliteologian valheopetusta.

Selef
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En tiedä sitä, että ketä ja keitä sinä itse olet kuunnellut, mutta:

Toimintasi täällä on ihan samaa hörhöilyä, jota olen äärikarismaattisilla menestysteologiaan hurahtaneilla tavannut.

Joten sinun olisi hyvä ja korkein aika, nyt alkaa vihdoin katsoa sinne peiliin, eikä syytellä / tuomita vain muita!

Äänestä

Niin, lakatkaa kuuntelemasta Selefiä! Hyvänen aika sentään!

Äänestä

helluntailaisuus on "suuri eksytys".

Äänestä

Sinua ei sitten edes hirvitä se, että millä mittaat, sillä sinulle mitataan.

LS

Äänestä

Koeta sitten oikaista opetustasi !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On kirottu.

Karttakaa kuuntelemasta liberaaliteologian valheopetusta.

Selef

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu