Onko muut huomannu, että naiset laittaa Tinderiin ruoka ja maisemakuvia. Mikähän tämän pointti on? Iskeekö teihin jos nainen laittaa kuvan jonkun ravintolakokin tekemästä ateriasta, tekee naisen viehättäväksi? Perään vielä "swaippaa vasemmalle jos äänestät persuja" niin sehän on varma match.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Kuinkas monella vaimo on ollut Tinderissä?
- Anonyymi
Varmaan monella mut ne on siellä kuvattomana katsomassa onko heidän miehensä Tinderissä, mutta kun se mies on kuvattomana niin se on kiva Tinderpyörä se.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Varmaan monella mut ne on siellä kuvattomana katsomassa onko heidän miehensä Tinderissä, mutta kun se mies on kuvattomana niin se on kiva Tinderpyörä se.
Ja se mies on tietenkin katsomassa onko vaimonsa Tinderissä, ja onhan se siellä luontokuvalla joka mätsää miehensä kala/ruokakuvaan ja näin se elämä etenee.
- Anonyymi
Söin pähkinän
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.291206Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke58995Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.63933- 54873
- 51771
- 65748
Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍81706- 82672
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le38668Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su30615