Oletteko koskaan tuskissanne purreet hampaanne lujasti nahkaisen nojatuolin käsinojaan? Niin että jää jälki? Vai onko liian Dalimaista?
Tiesittekö mitä Dali teki ensin ja sitten vasta Ozzy Osbourne paljon myöhemmin????
tuska ja nahkainen nojatuoli
2
203
Vastaukset
- Anonyymi
Ei sitä pulmaa kun tekonahkaiseen, käytännössä muovikalusteisiin, kirpparisellaisiin on vaan varaa nykyään.
Ennen jäi vähän joka vuosi säästöön, nyt ei jää mitään. Olo on kuitenkin helpottunut kun ei tarvitse osallistua enää rahankeräyksiin.
Lotterikuponki on kuitenkin odottamassa mahdollista möreämpää elämää.- Anonyymi
Mää,purasin tanskalaista juuttikankasta, kun luulin sitä nahaks.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942543- 191930
- 53733
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119662- 49562
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?13492Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52484- 48477
- 55445
Auto katolleen Huhtalantiellä
Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit11440
