caccabooa...

Ei tarvinnu vetää kuin kupin vahvaa kahvia ja kaurapuuroo voilla niin hetken kuluttua vessanpyttyyn oli ilmestynyt ainakin 45 senttiä pitkä kärmes kerälle. Sellannen melko paksu ruskee.

Lajiksi ajattelin caccabooaa vaikka hiukan pieni kokoinen on booaksi tai eipä oikeastaan jos oisitte nähneet sen. Vetäsin sen pöntöstä alas takaisin sinne mistä lie oli tullutkin?

6

208

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Raudanpuutosaneemisena Teppona käytän rautakapseleita. Pökäleet ja pallot ovat mustia kuin karhun tekemät.
      Uskon, että karhun jätökset tuoksahtavat kyllä paremmilta kuin omani kun karhut ovat luontoihmisiä.

      • Ihminen on niin luonnoton ja ruokoton ja mitäkaikkee suuhunsa panee niin caccacin haisoo. Jos ihminen kakkaisi metsään menis elukkapoloisilta pasmat ihan sekasin.


    • Anonyymi

      Lumettomana aikana valtateidenkin varrella näki joskus pysäköityjä autoja. Ehkä kuljettaja ja mahdollinen seurue olivatkin mezzäcacilla.

      • Eivät sitten siellä mezzäcacilla ajattele yhtään mezzänelucoita. Poloisilla menee pasmat sekasin ja tullaan sillee reviirille merkitsee.


      • Anonyymi
        pervokki kirjoitti:

        Eivät sitten siellä mezzäcacilla ajattele yhtään mezzänelucoita. Poloisilla menee pasmat sekasin ja tullaan sillee reviirille merkitsee.

        Mun vaan niin huvittaa kun jenkkiläiset huuhaamiehet metsästävät tosian kuvia ISOJALASTA. Herranihme, että he uskovat siihen tosissas.
        Heitistä on pyörimässä ihan rokumenttisarja telkassa.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Mun vaan niin huvittaa kun jenkkiläiset huuhaamiehet metsästävät tosian kuvia ISOJALASTA. Herranihme, että he uskovat siihen tosissas.
        Heitistä on pyörimässä ihan rokumenttisarja telkassa.

        Onhan siellä niitä isojalkaisia isomahaisia geenipirtelöillä ja melassilla ruokittuja jenkkejä. Himalajalal on taas jeti..kadonnut apinoiden linkki ihnmisen ja apinan välillä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kiinnitit ensimmäisenä

      huomiota kaivatussasi?
      Ikävä
      98
      1314
    2. Poutalan onnettomuus

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit
      Maailman menoa
      104
      1052
    3. Koska olet ihastunut minuun

      Kysymys sulle. Oma vastaus, tänä vuonna. ❤️
      Ikävä
      61
      887
    4. Olen pahoillani

      Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi
      Ikävä
      54
      872
    5. Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta

      Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      38
      870
    6. Junaonnettomuus

      Kuka jäi junan alle?
      Haapajärvi
      3
      838
    7. Onko sinulla vihan tunteita

      Minua kohtaan? Haluatko kostaa jotakin tai tehdä pahaa? Voit tähän sanoa ihan luottamuksella.
      Ikävä
      128
      807
    8. mitä olet valehdellut

      kaivatullesi? kerro rehellisesti totuus
      Ikävä
      65
      675
    9. Naisen kimppuun lenkkipolulla

      Poliisin tietojen mukaan noin 30–40 vuotias ulkomaalaistaustaisen näköinen mies kävi naisen kimppuun yllättäen Rentukant
      Kajaani
      50
      614
    10. Ei ole siitä kiinni

      Että en tykkäisi. Tykkään liikaa, mutta se on epäsopivaa. Hirveää kidutusta ruokkia tunnetta täällä, jos todellisuudessa
      Ikävä
      34
      570
    Aihe