Kolmio draamaa pukkaa

On toi iso D vaan kova äijä. Nyt ei tiedä ollako Erikan kanssa vai Helemin kanssa vai hmmmm onko ne kaikki yhdes ku Erika tykkää tytöistäki. Mielenkiintoista ON. En kadehdi. Melkein oksettaa mitä noi pimatsut oikein tos D näkee muutakin kuin rahan !!!!!!
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Iso-Daavid vetää vähän Elvistä ja vispaa lanteita kyllä siinä mimmit syö kädestä 😂🤣

Äänestä

On siinä vanhalla äijällä valinnanvaraa teinipiIIussa. Itse kyllä ottaisin Helmin, Erika on kauhea.

Äänestä
  • Helmi voisi olla lapsen lapsen lapsi...

    Äänestä

Niinkauan kun rahat riittää, tilanne pysyy vakiona. Sen jälkeen saa herra olla ihan rauhassa kaikenlaisilta naisilta.

Äänestä
  • Totta. Lähes jokainen nainen on pohjimmiltaan huora, valitettavasti. Jos haluaa löytää syvällisen ja fiksun naisen, niin ei muuta kuin onnea etsintään, sitä tarvitaan.

    Äänestä

Aivan ihanan romanttista! Mutta miks ei 78-vuotiaat tantat saa vehtailla 20-30 v poikien kanssa? Sellaista paheksuttaisiin ja väitettäisiin, että mummeli opettaa pojille pahoja tapoja ja mummo vietäis äkkiä vanhainkodin suljetulle osastolle.

Äänestä
  • Kuinka niin paheksuttaisiin? Puumathan on kuuminta hottia!

    Äänestä

  • Kyllä P.... Saa😂

    Äänestä

Mieti, saavat kaipasmaansa julkisuutta. Se on Siinä. Ei tarvii muuta. Frederik kävis myös, mutta sepä onkin tarkkana, ettei joudu hyväksikäytetyksi, kuten muutkin iäkkäämmät julkkikset.

Äänestä

Onhan noita tyttöjä maailma täynnä, jotka istuvat mihin tahansa kelkkaan, että saavat julkisuutta ja vielä jos on joku esiintyvän taiteilijan uramahdollisuus kylkiäisenä.
Ehkä Erika tarvitsee nostetta uralleen ja silloin Helmin täytyy pakata laukut.

Äänestä

näinhä se menee , dany opetti erika munalle ja erika opettaa helmin ..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On toi iso D vaan kova äijä. Nyt ei tiedä ollako Erikan kanssa vai Helemin kanssa vai hmmmm onko ne kaikki yhdes ku Erika tykkää tytöistäki. Mielenkiintoista ON. En kadehdi. Melkein oksettaa mitä noi pimatsut oikein tos D näkee muutakin kuin rahan !!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu