Jetro lopetti tupakoinnin,hyvä!

Nyt kun lopettaa vielä höpöttämisen niin vielä parempi.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jetillä on hyvät läpät valepandemiasta😂🤣

Äänestä

Tekisipä päätöksen poistua tv-ruudusta.

Äänestä

Entä milloin aloittaja lopettaa palstan aktivoinnin?

Äänestä

turun hurrilla naama kuin hangon keksillä.

Äänestä

Asuntohuijari ja manne.

Äänestä
  • Rosteth on kansan mies joka ei häpeä paksua lompakkoaan. Sana hallussa ja kritisoi koronatouhuja mustalla huumorilla.

    Äänestä

Kyllä TV:n kanava välittömästi vaihtuu, kun tämän kaverin naama siihen ilmestyy.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt kun lopettaa vielä höpöttämisen niin vielä parempi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu