Tuskin mitään hyvää. Miksi ihmiset hulluna ja täysin turhaan ottavat itseensä yhteensä 90ml vaarallista myrkkyä? Jos tämä tervettä touhua olisi, ei ketään pakotettaisi rokotetta ottamaan, yhteiskuntaa ei suljettaisi, eikä rokotteiden sisältöä julistettaisi salaiseksi seuraavan 50-vuoden ajaksi. Mutta, ihmiset ovat tyhmiä ja menevät massan mukana ja antavat tuhota mielensä ja terveytensä massahypnoosin ja korona tappaa aivopesun vuoksi.
Mitä 30ml annos koronarokotetta tekee kehollesi?
Anonyymi
4482
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 44
Vanhimmat
Löytääkö joku tuon nauruhymiö 🤣miehen laittaman jutun tuohon salaiseksi julistettuihin dokumentteihin?
Tämänkö haluatte kohta niitä papereita alkaa tulemaan 😂🤣
https://aaronsiri.substack.com/p/instead-of-fdas-requested-500-pages?justPublished=true
Onko sinulla linkkiä siihen juttuun, missä koronarokotetteen sisältöä käsittelevät dokumentit oli julistettu usa:ssa salaisiksi, seuraavan 50 vuoden tai ylikin ajaksi?
Toi on se juttu tuomari juuri oikeudessa määräsi pistämään julkaisuun vauhtia ensin oli vaan 500 sivua nyt pitää julkaista 55.000 tuhatta sivua kuukaudessa ei mene 50 vuotta menee vähän yli 8 kuukautta 😂🤣
Kiitos! Olet paras!🤣👍
Niitä sivuja on vissiin 450.000 tuhatta yhteensä nopeella matikalla se on noin 8,2 kuukautta 😂🤣
450000 tuhatta? Eli 450000000? Miksi teille turtiaisvajukeille kaikki on noin vaikeata?
Turbolammas lukee vaan Mark T. Pittman päätöksen ja jatkaa ruohon syömistä 😂🤣
https://www.sirillp.com/wp-content/uploads/2022/01/ORDER_2022_01_06-9e24e298ae561d16d68a3950ab57077b.pdf
ONKO POJALLA JOKU ONGELMA?
Miksi vihapuhetta Suomen tulevasta presidentistä?
Onko joku pessyt aivot, ettei selkeä totuus, tiede ja fakta ole hyvä vaan pitää elää uskon varassa elämäänsä.
Meille ainakin tieto ja oma kokemus on kolahtanut eikä koronauskonto pure.
Selkeää sanomaa.
Suomen tuleva presidentti?
Kiitos päivän parhaasta huutonaurusta!!!
Korona rokote parempi kuin viagra, mega stondis aina
Kokoajan seisoo yöllä!
Persu on näköjään ahminut Rapsodian neukkupaskaa.
Ei mikään persu, sinä sitten menet kiltisti vaikka 100:tta piikkiä ottamaan?
Olethan sinä persu. Älä höpötä.
Sinä olet persu! Ja puskista huutelija, kuten Soinikin oli.
Otitko 90ml? Mistä sait?
Kun yksi annos mulle oli 0,3 ml. Ihan sitä virallista.
Näille nettiöyhöille tavalliset mittayksikötkin ovat kovin mystinen asia.
Täytyisi olla kolibri jos 0,3 ml saa ja silti heittäisi henkensä, kuten kaikki koe-eläimet.
Ihmiset kituvat kauemmin, osa ei heti huomaa, mutta ajan hammas puree ihan varmasti.
Osa on kuollut heti pukille ja viety takaovesta ettei kansa kauhistuisi.
Avaajan 30ml tarkoittaisi sitä että pitäisi ottaa 100 rokotetta kerralla. Mutta eiväthän nuo säälittävät vähä-älyiset jälkeenjääneet rokotevastaiset tietenkään tajua mitään mittayksiköistäkään, kuten eivät mistään muustakaan.
Duodecim:
"Rokotteet pistetään lihakseen, yleensä oikeakätisillä vasempaan olkavarteen ja vasenkätisillä oikeaan olkavarteen. Totsinameraania pistetään 0.3 ml, kahta muuta rokotetta 0.5 ml."
Pientä holkkumaa tiedoissasi. Pilkku kahden numeron verran pielessä. Mutta älä huoli. Ei ne sinullekaan satakertaista annosta voi injektoida. Yle osasi kertoa seuraavaa:
"Erityisen haluttuja ovat yhden millilitran ruiskut, sillä ne soveltuvat parhaiten rokotteen mittaamiseen. Yksi rokoteannos on 0,3 millilitraa. "
Kai sinullakin epäilys heräisi, jos täysi ruutta tyhjennettäisiin 30 kertaa käsivarteesi samalla rokotuskerralla? Ei kai salaliittopösilökään sentään niin tyhmä ole?
Kunhan sydän saadaan seis on nwo mies tyytyväinen.
Kyllä 3 litraa olisi hyvä, sillä määrällä ei tarvitsisi odotella niin kauan kuin pikkuannoksilla joita täytyy ottaa aina vaan lisää, että 3 litraa täyttyy.
90ml😂😂😂🤣🤣🤣
Kallu!!!
Kyllä se desilitra aina lurahtaa kiihkoiselle kroppaan ja saa sen ämpärin vielä, se on tärkein.
Otan täydet sata milliä jos tarve vaatii!
En nyt mikään matikan nero ole muttei ole aloittajakaan. 30 mikrogrammaa ei ole 30 millilitraa.
Kyllä se oli hyvin pieni pruutta millä olen kolmesti annokseni saanut.
0,3ml. Jo perusasiat on aivan hakusessa.
Minulle sanottiin että 30 milliä. Niin.
Missä ne rahat viipyy?
Ehkä sanoi 30 mikrogrammaa
.
2 milliä saat miljonääriltä, lupasi vuosi sitten jos joku todistaa, että myrkkyruiskeista on jotain apua joku saanut.
Ei ole vaan vielä tullut hakijaa ja tuskin tuleekaan.
Ois nyt sanonut, että kuolemista ja vammoista antaa edes 100 dollaria. Siinä olisi kyllä mennyt omaisuus aluskalsareita myöten ennätys ajassa.
Itse epäröin pitkään rokotteen ottamista mutta kun otin niin yllätys oli melkoinen. Koin ikäänkuin lämpimiä väreitä ja aivan kuin jonkinlainen tukos olisi auennut päässäni.
Se oli vaan se tunne kun kusi nousi päähän piikistä.
Siinä on ureaa todella mukana ja lämmittää päätä, vaarana vain yliannostus jos on ennestään jo rajamailla.
Kaikkihan tuon nyt tiesivät, mutta tietääkö moni, että on myös kuolemaan tuomituille annettavaa kolmannen piikin myrkkyä. Menkää vaikka katsomaan näitä sisältöjä. Niitähän on jaettu jo reilu vuosi sitten. Nyt talvella hyvä, kun on sitä pakkasnestettäkin mukana 🤣🤣
Sitä kaliumkloridia on myös suolaliuoksessa jota annetaan tiputuksessa, ja sitä on ruuassa jota syöt päivittäin, etkä pysyisi hengissäkään ilman sitä.
Virtsan käytössä kosmetiikassa taas ei ole mitään uutta.
Hhehehehehe. Hhahahaha. Se annos on 30 mikrogrammaa. Kolmekymmentä millilitraa on jo lähes puoli kahvikupillista, eikä sellainen määrä mahdu pieneen ruiskuun. Eikä se ole myrkkyä, vaika provosoivat pösilöt niin yrittävät väittää.
Ihan sama - tippakin tappaa lauloi joku vai eikö tappanut - kyllä tappoi, laulaja kuoli.
EI AINAKAAN AUTA MIHINKÄÄN. 💀💀💀
Sitten voitte vain arvailla jos otatte mitä saitte - se on kirjavaa valikoimaa - ja niitä tekee moni paja eri puolilla maailmaa.
Jos tietäisitte mitä sisältää - ette ottaisi tai ette olisi ottaneet.
Kannatti tutustua tuohon jo reilu vuosi sitten ja kaikki me olemme terveinä olleetkin ilman tuota moskaa ja myrkkyjä.
Väärin! Auttaa.
https://yle.fi/uutiset/3-12262793
Tulossahan on neljäs, viides, kuudes…..jne, rokotekierros!
Ei muuta kuin onnea matkaan…..
Se tauti on vaan sairastettava, olisi hyvä jos saisi lääkkeitä sairaspetiin niinkuin influenssaan saa. Jälkitauditkin välttää hyvällä hoidolla. Mutta ei voida antaa, koska koronarokotevimmapakko perustuu pandemian julistukseen ja siihen ettei ole parantavaa lääkettä. Mukamas.
Flunssaoireisiin toki voi käyttää oloa helpottavia lääkkeitä, lepoa ja nesteytystä. Ei kai sitä ole kielletty.
Virustauteihin on joitain lääkkeitä, mutta niillä on myös paljon sivuvaikutuksia. kun virus ei ole ihan eliö sinänsä, vaan tarvii isäntäsolun. Ja lääkkeet tuppaavat tappamaan sen solunkin.
Bakteereihin voi antaa bakteereita tappavaa lääkettä. On niiläkin vaikutuksenaan se, että tappavat myös hyviä bakteereita. Antibioottikuurin jälkeen suositellaankin maitohappobakteereiden syömistä,että tulee tasapaino.
Oli aika kauheaa katseltavaa, kun eläkeläinen sairaanhoitajamummo piikitti lasta tärisevin käsin.
Olikohan mittasuhteet edes oikein?
Intialainen eläkeläismies on ottanut 11 koronarokotusta ja sanoo päässeensä eroon kaikista kivuista ja säryistä;
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/d4a9473e-09c1-4d81-bc7b-263fce400f54