Rokotukset ja tuperkuloosi.

Anonyymi

Vaikka meillä ei vielä ole ollut pandemiaa, niin rokotusten myötä uskon, että tulemme sellaisen vielä näkemään.
On nimittäin niin, että:
Maailman terveysjärjestö (WHO) on arvioinut, että joka kolmannella maapallon asukkaalla on piilevä tuberkuloositartunta, joka yleensä on saatu jo lapsuudessa.

-Eli 33% maapallon asukkaista kantaa tuperkuloosia elimistössään piilevänä ja mikä pitää sen piilevänä on t-lymfosyytit! Sama pätee lukuisiin muihinkin piileviin virustauteihin mitä ihmiset kantaa. T-lymfosyytit ehkäisee myös syöpää..
No miten tämä liittyy koronarokotteisiin? Siten, että rokotteet ajaa t-lymfosyytit alas, mikä tulee johtamaan näiden erittäin vaikeasti hoidettavien piilevien sairauksien puhkeamiseen. Kun tuperkuloosia alkaa olla kunnolla liikkeellä, niin sitten se on menoa.

-Uskon, että näemme vielä todellisen helvetin tulevaisuudessa. Se mitä näemme juuri nyt ei ole mitään.

-Rokotukset on lopetettava VÄLITTÖMÄSTI!

T. Wick.

8

142

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siksi en ota koronarokotetta kun olen tubi rokotteen saanut lapsena. Aikuinen ei tarvitse kuin jäykkäkouristus,kurkkumätä ja hinkuyskä tehosteen kolmosrokotteena ei muuta elämässään. Moni vaan ei tiedä onko jäykkäkouristus rokote voimassa ja jos ei se tappaa 100% jos sen saa eikä heti sairaalaan mene jos pikkasen tulehtuu haava. Jäykkäkouristus bakteerin saa kotieläimiltä eli kissan kynnen raapaisu voi altistaa sille tai jos mullassa möyrii kasvimaalla avo haava kädessä.

    • Anonyymi

      Minulla oli pienenä tubin vasta aineita .

    • Anonyymi

      "Olet oikeassa,vielä kun tulee mutaatioita koronaviruksen jatubin,kurkkumädän,isorokon,lavantaudin,koleran,tulirokon,denguekuumeen,ebolan,tuhkarokon ym. kanssa,peli on pelattu"!!!

    • Anonyymi

      No niin. Fauci varoitti nyt sitten tuperkuloosista Ukrainan sodan seurauksena..Siellä sitä on kuulemma jo reippaasti liikkeellä ja nyt nämä pakolaiset lappaa sitten ympäri eurooppaa. Ihan kuten ennustin.
      -Tuperkuloosi tulenee olemaan seuraava pandemia.

      Wick.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Video jossa lääkekeksinnöstä kerrotaan

        https://twitter.com/kieranjwhite/status/1498863314042068995?t=x_lzh3l72-WkzWgMpDEYdQ&s=19


    • Anonyymi

      Lukuisat, pääasiassa nuoret urheilijat, kärsivät sydänkohtauksista tai kuolevat urheillessaan. Monet näistä tapauksista tulevat pian sen jälkeen, kun he ovat saaneet COVID-rokotteen. Vaikka on mahdollista, että näin voi käydä ihmisille, jotka eivät ole saaneet COVID-rokotetta, pelkät luvut johtavat selvästi muuhun selitykseen.

      ”COVID-rokote on normaali rokote, joka on turvallinen ja tehokas”, sanoivat ns. terveydenhuollon ammattilaiset, jotka vastaavat COVID-rokoteohjelmista ympäri maailmaa.

      Heidän lausuntonsa seurauksena on kuitenkin nähtävissä jatkuvasti kasvava luettelo pääasiassa nuoria urheilijoita, jotka ovat kokeneet vakavia lääketieteellisiä ongelmia vuosina 2021/2022 yhden tai useamman COVID-rokotteen ottamisen jälkeen.

      Koska monia näistä ei raportoidu virallisiin tietokantoihin, Good Sciencing -tiedejulkaisu alkoi jakaa ja dokumentoida tietoja kaikista urheilijoista, joilla oli raportoitu vakavia lääketieteellisiä ongelmia rokotuskampanjan alkamisen jälkeen.

      Tietokanta sisältää urheilijan nimen ja kuvauksen terveydentilasta. Myös rokotustila kirjataan mikäli se on saatavilla. Useimmat, elleivät kaikki, näistä urheilijoista ovat kärsineet sydänongelmista COVID-rokotteen jälkeen, ja osa urheilijoista menehtyi sairaskohtaukseen. Järkyttävät uvut kasvavat edelleen.

      ”624 urheilijaa kärsi sydänpysähdyksistä ja muista vakavista terveysongelmista, 387 kuoli saatuaan COVID-rokotteen”, raportissa todetaan.

    • Anonyymi

      Huippuasiantuntija, joka on ollut täysin oikeassa (ikävä kyllä) mRNA-COVID-rokotteiden akuuteista terveysvaaroista maailman kansoille, mikrobiologian johtava professori, tohtori Sucharit Bhakdi, on tuonut esiin rokotettujen autoimmuunisaurauksien vaaran ja erityisesti, tuberkuloosin, jo mRNA-piikitysagendan julistamisesta lähtien.

      Ilman mitään mitään järkevää perustetta, Bhakdi on samaan aikaan ollut valtamedian vaikenema ja hallintojen täysin sivuuttama, koskien erityisesti Pfizerin, Modernan ja J&J:n mRNA-koronarokotteiden seurauksia, joista hän on varoittanut valtavalla muiden asiantuntijoiden tuen voimalla. Bhakdi kertoi mm. tammikuussa tuoreiden tietojen viittaavan siihen, että erityisesti tuberkuloosi-epidemia on erityinen vaara tehostepiikitysten seurauksena.

      Ns. koronarokotusten todellinen kauheus on professorin mukaan siinä, että mRNA-piikitettyjen ruumiissa aktivoitu autoimmuunihyökkäys, joka johtaa ihmisten elimistöjen itsetuhoutumiseen. Hän tiedostaa sen, että tämä tapahtuu monin tavoin, voimistaen piileviä sairauksia, jotka ihmiskehon luonnollinen immuniteetti normaalisti pitää hallinnassa, mutta ei enää.

      Bakhdi antoi tammikuussa 2021 selväsanaisen varoituksen erityisesti tuberkuloosin räjähtämisen vaarasta, joka on alkamassa piikkituhojen pahetessa ja hänen mukaansa jokainen mRNA-piikitys pahentaa tilannetta entisestään. Hän totesi tuolloin, että ihmiskunta on tuhon partaalla.

      Mitä tulee Faucin myöntämään tuberkuloosin ja myös HIV:n leviämisen vaaraan, Bhakdin alla olevaan videoon kannattaa käyttää elämästään 15 minuuttia ja vaikka englantia ei juuri osaisikaan, hän käyttää kertoessaan selkeää puhekieltä ja tekee viestinsä selväksi aivan jokaiselle:

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski

      Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi
      Maailman menoa
      188
      7804
    2. Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia

      ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä
      Maailman menoa
      142
      5335
    3. Vasemmistoliiton Minja Koskela ihailee suunnattomasti Maduroa

      Minjan mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita vasemmistodiktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen. https:/
      Maailman menoa
      133
      4271
    4. Perussuomalaisten Jani Mäkelä ihailee suunnattomasti Maduroa

      Janin mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita diktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen.
      Maailman menoa
      4
      2999
    5. Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.

      Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y
      Maailman menoa
      73
      2867
    6. Vasemmistolaiset venäjämieliset kitisee jenkkien iskusta Venezuelaan

      kuten teki Yle-ykkösen uutisetkin eilen, ja avuksi haettiin taas vasemmistoproffa Koskenniemi paasaamaan - vanha kääpä.
      Maailman menoa
      17
      2617
    7. Koska mennään retkeilemään?

      pusi pusi 😗
      Ikävä
      282
      2479
    8. Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat

      Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi
      Maailman menoa
      11
      2463
    9. Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin

      🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu
      Maailman menoa
      145
      2390
    10. Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota

      Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v
      Maailman menoa
      577
      2186
    Aihe