Älypuhelimeen olen ladannut Omakannasta koronapassin 2. koronarokotteen jälkeen. Eilen otin 3. rokotteen. Ainakin vielä tuo koronapassi on entisillä tiedoilla älypuhelimessa. Päivittyykö se automaattisesti?
Päivittyykö koronapassi automaattisesti?
5
63
Vastaukset
- Anonyymi
Ei päivity, hae tuorein versio Omakannasta niin se näyttää rokotuksiksi 3/3.
- Anonyymi
OK. Kiitos tiedosta.
- Anonyymi
Itse olen saanut kolmannen rokotteen jo kuukausi sitten ja koronapassissa omakannassa näkyy edelleen puolivuotta sitten saatu toinen rokote. Kuinkahan kauan menee että tuo kolmas rokotus näkyy tuolla?
- Anonyymi
Pitäisi näkyä käytännössä heti. Ilmeisesti rokotuspaikassa rokottamisesi on jäänyt kirjaamatta tai tieto ei ole siirtynyt eteenpäin. Näissä ongelmissa on ohjattu menemään rokotuspaikkaan selvittämään asia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pitäisi näkyä käytännössä heti. Ilmeisesti rokotuspaikassa rokottamisesi on jäänyt kirjaamatta tai tieto ei ole siirtynyt eteenpäin. Näissä ongelmissa on ohjattu menemään rokotuspaikkaan selvittämään asia.
Eipä auttanut vaikka soitin omaan terveyskeskukseen. Sieltä sanottiin että heillä kyllä näkyy kolmannen rokotteen antaminen. Ja siihempä se sitten jäikin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4088945Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1803421- 191900
- 791191
- 751080
- 271075
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641031Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791025- 551003
- 65930