Kukakohan kurja rääpäle

sai aikaiseksi ton 17.1 kouluväkivaltaepisodin. Toivottavasti on pentu saatu selville ja asia hoidettua. Ei oo kivaa kellekään tollaaset tohloilut . Hoitoa ja apua tarvii oli kuka oli !!!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hoidettu epävirallisesti? Lapuan laki on julma.

Äänestä

mitä tuosta nyt mielensä pahoittaa sehän on vain lasten viatonta huvittelua

Äänestä
  • Ja isit ampuu kissoja?

    Äänestä

Piiskaa pikkunatsille !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sai aikaiseksi ton 17.1 kouluväkivaltaepisodin. Toivottavasti on pentu saatu selville ja asia hoidettua. Ei oo kivaa kellekään tollaaset tohloilut . Hoitoa ja apua tarvii oli kuka oli !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu