https://www.verkkouutiset.fi/yli-kaksi-kolmasosaa-rokotteen-jalkioireista-on-kuviteltuja/#775b4966
Niin totta monessa tapauksessa.
Lumevaikutus
13
180
Vastaukset
- Anonyymi
Entäpä jos tutkimus on lääkefirman asialla. Lumeaineeseen on laitettu vaikuttavaa ainetta antamaan oireita jotta voidaan vähätellä oikeista piikeistä haittoja saaneitten asia. Painaa villaisella haitta ja jatkaa piikityksiä tiedolla että turvattu on toimet koska haittoja saavat ovat leimattu jo valmiiksi pöpeiksi!
Kieroa on peli eikä mihinkään enää luottamista. Kovat ovat otteet! - Anonyymi
Onko aiemmin sama tulos ollut? Jos ei muiden rokotteiden kohdalla ole noin tapahtunut on syytä epäillä tutkimusta. Se on tuotettu tukemaan piikkimaniaa, maailmanlaajuista sairautta millä monet rikastuvat.
Elkää enää uskoko mitään mikä tukee mielettömyyttä!- Anonyymi
Kun joku rokotukset saatuaan lukee toisten sivuoireista, varsinkin kun niitä kerrotaan runsaasti, niin rokotettu alkaa tuntea samoja oireita itsessäänkin vaikka ne eivät ole todellisia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kun joku rokotukset saatuaan lukee toisten sivuoireista, varsinkin kun niitä kerrotaan runsaasti, niin rokotettu alkaa tuntea samoja oireita itsessäänkin vaikka ne eivät ole todellisia.
Jos toinen on kuollut, ja toinen lukee siitä, niin kuoleeko myös lukija?
- Anonyymi
Näyttää olevan kavereihin leviävää laatua: https://t.me/JFK_TV/7684
- Anonyymi
https://rokotehaitat.fi/ voi lukea ihmisten kokemia oireita. Monet aika vakavia, mutta tietty lumevaikutuskin voi olla vahva.
- Anonyymi
Se on vähän verrattavissa että *suojaa vakavaa tautia vastaan*silläkään ei ole mitään painoarvoa... se on vain ihmisten mieleen painettu placebo sanonta/mainospuhe. Toden kanssa sillä ei ole mitään tekemistä.piikeistä ei ole testivaiheen tässä vaiheessa ainakaan löytynyt mitään positiivista asiaa ja tuskinpa löytyy koevaiheen lopullakaan.
- Anonyymi
ravenlored kirjoitti:
Minkä piikin testausta tarkoitat?
Tätä mrna piikkiä jossa testissä olette valtaväestö mukana...toki aika huonot kortit saitte käteen mutta niillä teidän nyt täytyy pelata..suosittelen lääkärin kirjoittamaan marevan reseptin niin selviytymis prosentti paranee huomattavasti
Anonyymi kirjoitti:
Tätä mrna piikkiä jossa testissä olette valtaväestö mukana...toki aika huonot kortit saitte käteen mutta niillä teidän nyt täytyy pelata..suosittelen lääkärin kirjoittamaan marevan reseptin niin selviytymis prosentti paranee huomattavasti
Oletko oikein MV lehteä lukenut vai mistä harhasi ammennat?
- Anonyymi
Ne koronapiikkiin kuolleetkin kai vain kuvittelevat olevansa kuolleita.
- Anonyymi
Enpä tuohon uutiseen uskoisi. Todellisia tuloksia saamme odottaa noin kymmenen vuotta. Sitten kerrotaan, miten asiat oikeasti ovat.
USA:ssa hoitovirheet ovat viidenneksi yleisin kuolinsyy. Eiköhän sairaanhoito tapa Suomessakin potilaita, asioista vain vaietaan. Vaarattomia lääkkeitä ei ole olemassa. Kyse on riskien ja hyötyjen välisestä tasapainosta. Tietty määrä uhreja hyväksytään, jos hoito tuottaa enemmän hyötyä kuin haittaa. Eli kyllä rokotuksista haittoja saaneita ihmisiä on/on ollut.
Ihan samaa "vika korvien välissä" selitettä on käytetty aikojen myötä hyvin moneen sairauteen. Selkäsairauksiin, borrelioosiin jne. Potilaasta pääsee helposti eroon, kun tuomitsee hänet luulosairaaksi tai huomionkipeäksi. Sen jälkeen mitään tutkimuksia ei enää tehdäkään, kun "hullu on aina hullu, ja kuvittelee kaikenlaista".Lukee näit antivaccine juttuja niin hullu on aina hullu... ja trollia ei saisi ruokkia, kun sitä on usein vaikea erottaa onko henkilö tosiaan näin kuutamolla vai onko parodia kyseessä. Sama pätee muihinkin uskomuksiin, litteästä maasta alkaen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2804733Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353056Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k422918Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281531Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271232- 471169
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7976Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58961Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52959Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78931