Heipä hei hassut

Mitäs ne pienet ukkookanat onko vedetty munaa poskeen Pohjanmaalla
4365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pohjanmaalla ei oo muita kuin naisia jotka sexiviestittelee salaa omilta miehiltään, olkaapa ukot tietoisia tästä kun akka viestii jotain.

Äänestä

Ei alajärveläisiin oo ikinä voinu luottaa. Ne ei oo eteläpohjalaisia ollenkaan!

Äänestä
  • Noin typerän ei edes kannata kirjottaa, käskisin koulun penkille takasin mutta taitaa olla toivo mennyt

    Äänestä

No heippa ja kiitos kysymästä. Munaa on tullut ovista ja ikkunoista koko kevään siinä määrin että on pakko vähän rajoittaa. Ei kestä paikat enää näin 75 vuotiaana

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitäs ne pienet ukkookanat onko vedetty munaa poskeen Pohjanmaalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu