Onneksi piikit ovat "turvallisia", siltäkö näyttää?
https://airtable.com/shrbaT4x8LG8EbvVG/tbl7xKsSUIOPAa7Mx
Lista rokotetuista urheilijoista vammautuneet/kuolleet 2021-2022
11
211
Vastaukset
- Anonyymi
Ajallinen yhteyshän ei merkitse mitään!
- Anonyymi
JEP =), ei tietenkään =))
- Anonyymi
Yritäppä näitä lammaslaumalle vakuuttaa niin sieltä on heti vastaus valmis....*urheilijat vetää dopingia ja huumeita* siinä on syyt🙈
- Anonyymi
Itsehän sinä vastasit jo köntsähousu.
- Anonyymi
Kyllä se niidenkin mieli vielä muuttuu jos sattuvat pysymään terveinä tarpeeksi kauan. Nyt kai suurin osa taitaa potea koronaa.
- Anonyymi
Piikkilampaat pitäisi viedä katkolle vierotukseen ja sen jälkeen jatkohoitoon mielisairaaloihin...ei ole normaaliin elämään eläjiksi narkkareista.
- Anonyymi
Tarkoitushan tässä on ihan muu mitä suurin osa ihmisistä uskoo. Kun katsoo vaikka Australian, Ranskan ja Kanadan mielenosoituksia, huomaa kyllä ettei tässä piikkihössötyksessä ole mitään järkeä.
- Anonyymi
Miksi me annetaan tämän hulluuden jatkua? Murhiahan nämä ovat, eivät mitään muuta.
- Anonyymi
Juu murhiahan ne ovat. Selmamummonikin kuoli vaikka oli perusterve nuorehko ihminen 97vuotias. Jäi Manskulla rarikan alle rollaattorilla. Oli justiin ottanut jäykkäkouristusrokotteen. Jäykistyi sitten sen ratikan eteen ja mummo on nyt rikki.
Kauheita nuo rokotukset.Töäällä saa lukea mitä erikoisempia kuolemantapauksia mitä rokotteet aiheuttaa. Rokote on tappanut sellaisiakin jotka eivät ole rokotteita ottanutkaan. On se kauhea tuo rokote. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu murhiahan ne ovat. Selmamummonikin kuoli vaikka oli perusterve nuorehko ihminen 97vuotias. Jäi Manskulla rarikan alle rollaattorilla. Oli justiin ottanut jäykkäkouristusrokotteen. Jäykistyi sitten sen ratikan eteen ja mummo on nyt rikki.
Kauheita nuo rokotukset.Töäällä saa lukea mitä erikoisempia kuolemantapauksia mitä rokotteet aiheuttaa. Rokote on tappanut sellaisiakin jotka eivät ole rokotteita ottanutkaan. On se kauhea tuo rokote.> On se kauhea tuo rokote.
Vielä paljon kauheampia ovot tuollaiset paskanjauhajat!
- Anonyymi
Eräs koira puri rokotettua ja hetkenpäästä koira kuoli.Kuoliko koira koronaan vai mihin? Välillisesti kyllä kun puri rokotettua. Poliisi ampui koiran. Siis koronakuolema.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513595Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1142490Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5932273Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192026KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar761740Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431658- 201648
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1391554- 281446
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?941427