Voiko siis Isis naiset mm olla töissä ikinä?
Anonyymi
2257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Lissä vain työntävät näitä vehestäjiä, näitähää nämä lähtivät tuone tekemänkin
- ovat ikkuisi isis merkityjä
eli kaikki irakilaiset ja syyrialaiset on riski turvallisuudelle?
mistä se supo kaikki yhteydet voi tietää? uhka tulee sukulaisista jos tulevat perässä?
Ei heissä ainoassakaan ole edes työhalukkuutta. Ikuisia riesoja yhteiskunnalle.
uutisten perusteella näyttää että mitä enemmän annat heille luottamusta niin sen hanakammin tekevät vaikka mitä
Okello,Ramilelu,hussein taksi ja muut taksit jne...
Juu, eivät voi eivätkä varsinkaan edes ajattele tekevänsä jotain palkka työtä! Tavallinen veronmaksaja on pakotettu elättämään tuo ihmissaasta, maksoi mitä maksoi!!!!!
Onhan se Haavisto ja Sipiläkin vielä töissä
Päivi Räsänen näyttää pahikselta löööpeissä kameroiden jahtauksen uhrina näihin piilossa oleviin isis-ns äiteihin! Missä heitä tutkitaan ja missä vaiheessa tutkinnat ovat? Heitä pidetään piilossa ja salassa vaikka huhuja rikoksista liikkuu.
Suomela ja Haavisto A-studioon selvittämään onko joillakin oikotie suomeen?
Haluatko Isis perheen naapureiksi ?
Isisämmiä ei ole tuomittu mistään. Niillä on puhdas rikosrekisteri. Ne voivat hakeutua vaikka lastentarhoihin.
Haavisto lisää tuskaa
Isis-sotilaiden synnytys on heidän työnsä. Vakaumus estää kaiken muun työskentelyn. Jo uskon ulkoiset merkit, kaavut on tärkeämmät kuin elannon ansaitseminen itse työllään.
paras laittaa isis sakki pois suomesta ja muutkin islam sakki
suomi tarvii varat sotaa varten ei islamia varten
kappas vaan
ohrana poisti tilanteen ranskan sairaaloissa
oliko liian kovaa tietoa reaalimaailmasta
ketä kaikkia afgaaneista oikein tuotiin suomeen?
PS asiaa kyseli
näiden kela loma turistien elätys kela-lomilla suomessa maksaa miljardeja!! kiitos vihreät ja pekkaperätuuppari,, kalliiksi tulee!!
Ja hölmöt maksaa veroja, pakolla.. Turistit lomailee.
Sehän on selvä, että terroristiseen toimintaan mukaan lähtevät pitäisi asettaa vastuuseen, ja antaa siitä tuomio jokaiselle siihen osallistuneeseen.
Näinhän muualla maailmassa on käsittääkseni tehtykin, mutta täällä hölmölässämme ei sitä ole uskallettu tehdä, hellämieliset akat kun täällä päättää näistäkin asioista, täysin pöyristyttävää miten heikkoja ja munattomia meistä on tullut, ei uskois, että ollaan sama kansa, joka 1939 esti itänaapurin invaasion. Jos nykypäättäjät olis olleet silloin vallassa, he olisivat olleet heiluttamassa punalippuja rajalla, ja sotilaspoikamme olis kantaneet laukut perille.
Joitain asioita kyllä vihaa tässä ajassamme ylitse kaiken, ihmisten lapsellisuus ja hyväuskoisuus varmaan pahimmat asiat mitä maailmasta vaan löytyy.
Haavisto tilille asiasta!
Haaviston kotieläimet oy
Erdogan antaa Haavistolle ohjeet asiaan?
Kukahan ottaisi burkha akan töihin ja mihin töihin?
Tutkimus+Saksa
85%+turvapaikan+hakijoista+valehtelee+tietonsa