Vuoden 1998 ILMESTYKSEN sanoma

Anonyymi

Nyt toteutuu Ilm. 12 ja Joh. 16:25
Saatanalle on annettu 3.5 vuoden ajaksi Jumalan koko Voima taikuuteen langettamiseen. Vrt. Antikristus....

Isä sanoi saatanalle älä kaida mitään keinoa. Tahdon että joka ikinen maan asukas lankeaa.

3

157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuo 3.5 vuotta on venynyt 3.5 aioniksi?

      Saatana kertoi 2001 tekevänsä keinotaivaan ja keinotuonelan jonne sijoittaa demonit valepuvussa PYHIEN, sukulaisten ja jumalten.

      Vuonna 2012 hän alkoi jakaa avaimia halukkaille tehdä ihmeiden ja taikuuden avulla terroria maan päällä.

      Sota ja terrori ovat lisääntyneet siitä asti.

    • Anonyymi

      Vuonna 2003 ilmestyi Kristus ja kolmas taivas Suomessa.
      Sen ILMESTYKSEN sanoma oli:

      Jeesus sanoi sain täyden oikeuden perintöosaani mutta se turmeltiin ja riistettiin minulta ja sen tähden koko maailma on nyt uhrialttari, jossa kaikki kaunis uhrataan.

      • Anonyymi

        Ilmestyessään Kristus sanoi Tulen Mexicosta levähdän hetken Suomessa ja ilmestyn Sebulonille, joka on pääilmestys.

        Tuo pääilmestys tapahtui 2011 alkaen mm. Slovakiassa.

        Mutta Mexicossa on ollut meneillään jonkinlainen kansanmurha jossa huumerikollisuus on tappanut lukuisan joukon siviilejä. Mahtoiko Jeesus viitata Mexicon tilanteeseen kun sanoi perintönsä turmeltuneen? Pitkään aikaan ei ole uutisia asiasta kuultu, joten se saattoi olla 1990-2000 luvun vitsaus tuo Mexicon tilanne.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      31
      4214
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      134
      4027
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      59
      3645
    4. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      27
      3490
    5. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      86
      3487
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      64
      3311
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      81
      2876
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2805
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2586
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      14
      2294
    Aihe