Rokotevastaiset hoitajat

Kyllä ovat naurettavia ja idiootteja nuo rokotevastaiset hoitajat. Nyt ne uhriutuvat yhtä naurettavasti kuin Putin ja roisotovaltio Venäjä. Mutta mitäpä muuta voi noilta rokotevastaisilta molopäiltä odottaakaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ai... sinäkö olet sitä mieltä, että hoitolaitoksissa ei esiinny koronaa rokotettujen hoidettavien, ja hoitajien keskuudessa. Erehdyt pahoin... Ja tuo pakkorokote koskee myös muun ammatin omaavia esim. siistijöitä, keittäjiä ym

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kyllä ovat naurettavia ja idiootteja nuo rokotevastaiset hoitajat. Nyt ne uhriutuvat yhtä naurettavasti kuin Putin ja roisotovaltio Venäjä. Mutta mitäpä muuta voi noilta rokotevastaisilta molopäiltä odottaakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu