Saksa ottaa sittenkin ydinvoiman käyttöön!

USA ulkoisti ydinsotansa Saksalle,

F-35 kantamaan Saksan Nato-ydinpommit?

Uuden hallituksen mieli sittenkin muuttumassa ydinasemyönteiseksi.

Saksalaisia sotilaita lähetetty Liettuaan holokaustin juhlapäivän paraatiin.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Veikö Saksa ydinpomminsa Liettuaan mukanaan niillä F-35 koneillaan? :)

Äänestä

Ei Saksalla ole vielä uusia koneita, eikö trollit tiedä sitäkään.
Ydinpommit on tallessa ja vanhoilla koneilla niitä voi käydä pudottamassa Venäjän puolelle tarpeeksi kauas katkaisemaan huolto Donetskin mielikuvituspellevaltiolta.

Sille kohtaa missä takarintaman Taavetti eli J Bäckman ja MV-lehden toimitus pitää uutistoimistoaan.

Äänestä
  • Mutta Mutta kaikissa uutisissahan sanottiin että Saksan F-35:t kantavat ydinpommit Venäjän rajalle.

    Nyt saa Rys....................sä maistaa Saksan pojan Nukkiler Poweria! Khi Khi Khi Khi

    Äänestä

Ei taaskaan järki päätä pakota.

Äänestä
  • Se on Nato Tiltuloisten ikuinen ihmetyksen aihe. Mutta kun ei päässä mitään ole ei sielä järkikään mitään pakota. Natoloisten sukuvika. Serkku avioliitotko se syy-pää?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

USA ulkoisti ydinsotansa Saksalle,

F-35 kantamaan Saksan Nato-ydinpommit?

Uuden hallituksen mieli sittenkin muuttumassa ydinasemyönteiseksi.

Saksalaisia sotilaita lähetetty Liettuaan holokaustin juhlapäivän paraatiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu