Jännä homma että HUS on myös mukana

Tässä muussakin toiminnassa kuin hoitamassa potilaita.paljonkohan 🤡 ja 🤡 saavat piikkifirmoilta bonareita kun ihmisiä piikitetään/sairastutetaan.? Mä en ehkä uskaltaisi joutua edes meilahteen sairaalaan ,epäilen että voisi olla viimeinen petipaikka.
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Varmaan jonkin asteisia kokeita tehdään ihmisillä ja sairaalat ja sairaanhoitopiirit saavat rahaa vastineeksi. Miksei tehtäisi? Ei tuon parempaa paikkaa ole kokeilla erilaisia aineita ja tapoja.

Äänestä
  • Kyllä kyllä ..Dr.mengele oli myös arvostettu testaaja.ja nyt kuljetaan samoissa jalanjäljissä.mihinkäs se maailma muuttuis.ihmiset vaan vaihtuu .aatteet säilyy

    Äänestä

HUSista löytyy rohkeitakin totuuden puolustajia. Tai löytyykö enää, kun kumminkin potkut uhkaa totuudenpuhujia.

HUS:n ylilääkäri Miikka Korja tviittasi seuraavasti:
"Tartuntojen valossa voidaan puhua jopa rokotettujen pandemiasta. Omikron tarttuu erit. rokotettuihin (myös rokottamattomiin). Boosterinkin saaneet voivat toimia supertartuttajina. Koronapassitapahtumat lisäävät tartuntoja, ja rokottamattomienkin sairastumisriski kasvaa."
https://mobile.twitter.com/MKorja/status/1476846498356867073

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tässä muussakin toiminnassa kuin hoitamassa potilaita.paljonkohan 🤡 ja 🤡 saavat piikkifirmoilta bonareita kun ihmisiä piikitetään/sairastutetaan.? Mä en ehkä uskaltaisi joutua edes meilahteen sairaalaan ,epäilen että voisi olla viimeinen petipaikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu