Nainen elossa WTC:ssä

Olipas tehokas lentokoneen pommi kun ei kaikki tuhoutuneessa kerroksessa kuolleetkaan. Nainen heiluttaa kättään.

http://thunderbay.indymedia.org/uploads/woman-waving-close.avi
2688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ollut ainakaan bunkkeripommi!

Äänestä

Vai nainen heiluttaa?!!

Tekis mieli vetää lättyyn teitä idiootteja, kun keksitte ja uskotte kaikkea skeidaa oikeasti murheellisesta asiasta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Totuus sattuu kirjoitti:

Olipas tehokas lentokoneen pommi kun ei kaikki tuhoutuneessa kerroksessa kuolleetkaan. Nainen heiluttaa kättään.

http://thunderbay.indymedia.org/uploads/woman-waving-close.avi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu